تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی حالت بتل رویال (Firestorm) بازی بتلفیلد V

4 ماه و 16 روز پیش در نوامبر 2018 بازی Battlefield V به‌طور رسمی عرضه شد. باوجود آنکه خبرهای زیادی درخصوص حالت بتل رویال این بازی به گوش می‌رسد اما این حالت، همزمان با بازی رسمی ارائه نشد. حالا با پخش تریلرهایی از Firestorm می‌دانیم که این انتظار ارزشش را داشته، چرا که حالت بتل رویال بازی بتلفیلد 5 بسیار جذاب‌تر از آن چیزی که تصور می‎شد، به‌نظر می‌رسد.

حالت بازی فایراستورم با حضور 64 بازیکن (16 تیم 4 نفره) در نقشه‌ای به نام Halovy اجرا خواهد شد که این بزرگترین نقشه در میان تمام نقشه‌های سری بازی بتلفیلد  است و برای مقایسه بد نیست بدانید که 10 برابر بزرگتر از زمین Hamada در بتلفیلد 5 است، که البته اگر  بخواهیم به کیفیت بصری این نقشه اشاره کنیم باید بگوییم که امکان تخریب محیط اطراف، خانه‌ها و وسائل نقلیه هرگز بهتر از این در بتلفیلد V نبوده است. 17 وسیله نقلیه متفاوت در این حالت بازی برای شما در نظر گرفته شده است، که از جمله آنها تراکتوری است که پیش‌تر در تریلرها دیده بودیم که قادر است یک سرنشین به عنوان راننده و یک سرنشین به عنوان اپراتور سلاحی که می‌تواند همراه خود بکشد را حمل خواهد کرد.

تماشا کنید: تریلر سینماتیک حالت بتل رویال بازی بتلفیلد V

درخصوص اسلحه‌ها هم دست شما باز است و با انواع مختلفی از سلاح‌ها روبه‌رو خواهید بود. یک تانک ویژه هم در یک منطقه مخصوص مخفی شده است که دسترسی به آن ریسک بزرگی است، چرا که به محض باز شدن درب آن مخفیگاه صدای آژیر بلندی پخش خواهد شد و ممکن است رقیبان شما در کمین با سلاح‌ها مخصوص در انتظار خروج شما از مخفیگاه باشند. اما Firestorm که همان حلقه آتش کشنده‌ای است که زمین بازی را احاطه کرده، ترسناک‌تر از آن چیزی است که تا به‌حال دیده‌اید و هر آنچه که بر سر راهش باشد تخریب خواهد کرد. در نهایت مانند دیگر بازی‌های سبک بتل رویال تیم و بازیکنانی که موفق شوند از پس حریفان و فایراستورم برآیند و آخرین بازماندگان بازی باشند، برندگان نام خواهند گرفت.

در پایان می‌توانید تریلر جذاب گیم پلی Firestorm از بازی بتلفیلد V را تماشا بفرمایید:

(4 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.