مایکروسافت در اعلانی، پایان پشتیبانی ویندوز 7 را هشدار می دهد!

مایکروسافت پایان پشتیبانی خود از ویندوز 7 را در اعلانی به کاربران این نسخه اعلام کرده و کاربران را از این موضوع مطلع ساخته که وقت زیادی ندارند. همانطور که می دانید مایکروسافت اعلام کرده بود که در تاریخ 14 ژانویه 2020 تمامی پشتیبانی های خود را از ویندوز 7 به پایان خواهد رساند و بارها این موضوع را به کاربران ویندوز 7 اعلام کرده بود تا بتواند این کاربران را از ویندوز 7 به ویندوز 10 انتقال دهد.

اعلان پایان پشتیبانی از ویندوز 7

مایکروسافت از کاربران تقاضا دارد که سیستم عامل های خود را حتما ارتقا دهند تا از قابلیت های امنیتی بیشتری بهره مند شوند. از آنجایی که کاربران ویندوز 7 به هیچ روشی از این نسخه دل نمی کنند در نتیجه مایکروسافت نیز تصمیم خود را قطعی کرده و به تازگی اعلانی را برای کاربران ویندوز 7 به نمایش گذاشته و هشدار داده که این نسخه در آینده ای نزدیک دیگر پشتیبانی نخواهد شد.

باید اشاره کنیم که پایان پشتیبانی از ویندوز 7 به معنی عدم دریافت بروزرسانی های امنیتی خواهد بود و این موضوع کاربران را به خطر خواهد انداخت پس بهتر است که همه کاربران هرچه زودتر به ویندوز 10 رو بیاورند. البته این موضوع به نفع مایکروسافت نیز خواهد بود و باعث می شود که کاربران ویندوز 10 بیش از 800 میلیون افزایش یابند. البته در حال حاضر هم تعداد کاربران ویندوز 10 به 1 میلیارد رسیده که قدم بزرگی برای این شرکت محسوب می شود.

(5 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • کامران

  اینطور که میبینم یه روزی هم مایکروسافت کاربران ویندوز ۱۰ رو تنها میزاره و ما باید همیشه کلی هزینه ارتقاع سیستم بدیم در حالی که ۸۰ درصد کاربران نمیتونن از قابلیت این سیستم عامل ها استفاده لازم روببرن باید که ضمن حفظ سیستم های عامل قبلی ویندوز ها هم گسترش پیدا کنه تا این حق انتخاب که سالها با اون ویندوز زندگی کردن رو ازشون گرفته نشه تا زمانی که هرکس به این نتیجه ارتقاع خودش برسه و بخواد که فراتر بره

  0 پاسخ
 • orhan

  من دلایلی دارم که ویندوز 10 بهتر از 7-8-8.1است.در ویندوز 7 اگه بخوای یه دسته ی ایکس باکس وان وصل کنی هزار تا دنگ و فنگ داره ولی تو ویندوز 10 یک اجازه ازت می خواهد.همین دیگه مشکل شما اینه می خواهین کارتون بی درد سر پیموده شه به نظر من ویندوز 10 بسیار بهتر است. باتشکر فراوان از سایت سخت افزار?????

  0 پاسخ
 • محمد

  مایکروسافت چقد احمقه که حاضره اکثر کاربراشو ناراضی کنه تا ویندوز پر باگ ۱۰ رو غالب کاربراکنه مادر برد من که درایوراش از ۷ بالاتر رو ساپرت نمیکنه چکار کنم.یه مدت ۱۰ ریختم پاک کردم برکشتم به ۷.البته به حال اونایی که ویندوز کرکی استفاده میکنن زیاد فرقی نداره

  0 پاسخ
 • قسیل

  مایکروسافت عوضی لعنتی/-)/-)/-)
  حالم از ویندوز 10 لجنش به هم میخوره

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.