معرفی افزونه ای برای نمایش متفاوت ویدیو در مرورگرهای کروم و فایرفاکس

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی یک افزونه کاربردی برای برای نمایش در سایت های مختلف بپردازیم. ایده این افزونه بسیار ساده است اما در عین حال بسیار کاربردی و جذاب خواهد بود. افزونه مورد نظر، افزونه Turn Off the Lights است که به معنای چراغ ها را خاموش کن بوده و یکی از افزونه های خوبی است که حالت سینمایی را برای ویدیوهای سایت های مختلف ارائه می دهد. در ادامه توضیحات بیشتر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

معرفی افزونه Turn Off the Lights

افزونه Turn Off the Lights در واقع تماشای ویدیو را در وب سایت ها راحت تر می کند و نور اطراف صفحه را کاهش می دهد تا ویدیو با کیفیت بهتری در اختیارتان قرار گیرد. در واقع تمامی اطراف صفحه تاریک و کم نور خواهد شد و کادر ویدیو روشن باقی خواهد ماند تا ویدیوها به خوبی به نمایش گذاشته شوند.

این قابلیت برای سایت های ویدیویی مانند یوتیوب یا حتی آپارت گزینه خوبی خواهد بود. این گزینه یا این افزونه مانند کلید خاموش و روشن کردن لامپ است و تصاویر موجود در اطراف را محو خواهد کرد. باید اشاره کنیم که این افزودنی بسیار سبک است و اصلا مرورگر شما را سنگین نخواهد کرد. با یک کلیک بر روی ویدیوهای یک سایت می توانید از عملکرد این قابلیت بهره ببرید. از دیگر قابلیت های این افزونه می توان به امکان زوم کردن بر روی ویدیو، امکان ضبط ویدیو از روی یک ویدیو در حال پخش، قابلیت Night Mode و دیگر قابلیت های این چنینی اشاره کرد. به طور کلی این قابلیت عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت و انتخاب خوبی برای شما کاربران عزیز که از سایت های ویدیویی استفاده می کنید خواهد بود. این افزونه برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم ارائه شده است.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.