قابلیت Dark Mode به زودی در واتساپ ارائه خواهد شد!

قابلیت Dark Mode یکی از حالت هایی است که برای تمامی اپلیکیشن ها و سیستم عامل ها ضروری است و همه باید این قابلیت را در اختیار کاربرانشان قرار دهد. در واقع این قابلیت از آسیب دیدن چشم ها در فضای تاریک جلوگیری خواهد کرد. به تازگی واتساپ این قابلیت را ارائه کرده که در ادامه جزییات بیشتر را با شما در میان می گذاریم.

قابلیت Dark Mode در واستاپ

واتساپ به تازگی اعلام کرده که در نسخه بعدی اندروید خود، قابلیت Dark Mode یا حالت تاریک را ارائه خواهد کرد. در واقع هم اکنون در نسخه بتا واتساپ 2.19.82 می توانید از قابلیت Dark Mode بهره مند شوید. البته باید اشاره کنیم که این قابلیت در مرحله تست و آزمایش قرار دارد و فعلا فقط بخش منوی تنظیمات از این قابلیت برخوردار است. البته بر اساس بررسی ها، احتمال داده می شود که این حالت تاریک با رنگ خاکستری همراه باشد و از سوی دیگر از کاهش مصرف باتری نیز خبری نخواهد بود. اما به طور کلی این قابلیت برای واتساپ بسیار واجب و ضروری است زیرا در حال حاضر واتساپ یک پیامرسان جهانی بوده که در سراسر جهان حتی ایران مورد استفاده مردم قرار می گرد. در حال حاضر نسخه بتا در فروشگاه گوگل در دسترس قرار گرفته و کاربران می توانند از آن بهره مند شوند.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که واتساپ در بروزرسانی های خود تغییرات چشمگیری را به کاربران ارائه نمی کند در حالی کاربران در بروزرسانی ها منتظر تغییرات ظاهری زیادی هستند. در تلگرام این موضوع بسیار چشمگیر بود و کاربران با هر بار بروزرسانی شاهد قابلیت های جدیدتر و کاربردی تری بودند. امیدواریم که واتساپ نیز برای جلب نظر کاربرانش به ارائه قابلیت های پیشرفته تر و بروزتری در نسخه های آینده بپردازد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • تلگرام اپدیت میده پیام طرف مقابلتم پاک میکنی
  واتساپم دارک مود میده

  =))=))=))

  عاشق اونجام که تو واتساپ پیامتو پاک میکنی میزنه دلیتت مسیج

  0 پاسخ
 • تروخداااااا اینجور خبرها رو نزارید ، فیلتر میکنن ها ، مسولین تنک نظرمون نمیشناسید؟ تحریکشون نکنید و راجب چیزهایی که احتمال فیلترینک دارن صحبت نکنیییییید

  0 پاسخ
 • علی

  با اینکه دارک مود چیز خوبیه ولی رنگ سبز واتسام یه جوری برند شده براش و دارک مودش حال نمیده

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.