تماشا کنید: اولین تریلر داستانی از بازی جدید Star Wars Jedi: Fallen Order

شرکت الکترونیک آرتز (EA) و استودیوی بازی‌سازی Respawn (سازنده بازی‌های Titanfall و ایپکس لجندز) همانطور که پیش‌تر وعده داده شده بود؛ شب گذشته از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در مراسم Star Wars Celebration رونمایی کردند. معرفی این بازی با پخش اولین تریلر داستانی آن و انتشار جزئیایی درخصوص بازی همراه بود که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی شد

این بازی اکشن ماجرایی سوم شخص است و داستان آن در فاصله زمانی بین فیلم جنگ ستارگان، یعنی Wars: Episode III – Revenge of the Sith و Star Wars: Episode IV - A New Hopeاتفاق افتاده است. الکترونیک آرتز پیش‌تر اعلام کرده بود که داستان این بازی بر روی شخصیت جوان پادوان متمرکز خواهد بود، اما ریسپاون امروز تأیید کرده است که کاراکتر اصلی این بازی کال کستیس نام دارد و نقش آن را کمرون موناگان بازیگر جوان نقش جوکر در سریال Gotham و فیلم Shameless ایفا خواهد کرد.بازیگر بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

 محتوای اصلی این بازی به مبارزات فضایی، حل معماها و دیگر چالش‌های جنگ ستارگان اختصاص یافته است و برخلاف سری‌های قبلی این بازی خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای و حالت مالتی‌پلیر نیست. شخصیت شما در این بازی، یعنی کال کستیس با یک شوالیه جدای که قرار است به او آموزش‌های لازم را ارائه کند دیدار خواهید کرد و پس از پیشرفت در کنار او با گروه خود به مبارزه با دشمنان خواهید پرداخت و توانایی‌های خود را افزایش خواهید داد.

Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است که در تاریخ 15 نوامبر (24 آبان) به صورت رسمی منتشر شود. این بازی در کنسول‌های PS4، Xbox One و سیستم‌های خانگی در دسترس قرار خواهد گرفت. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تریلر داستانی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را تماشا بفرمایید و نظرات خود را پیرامون این بازی با ما به اشتراک بگذارید. 

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.