جزئیات به‌روزرسانی بزرگ Sea of Thieves مشخص شد

نزدیک به یک سال از عرضه Sea of Thieves می‌گذرد و با اینکه تعداد زیادی از آن لذت برده‌اند اما برخی نیز از محتوای کم آن شکایت دارند. به همین علت توسعه دهنده بازی یعنی استودیوی Rare با گوش دادن به این نظرات قصد دارد به‌روزرسانی بزرگی برای سالگرد این عنوان منتشر کند که شامل یک حالت داستانی جدید با نام Tall Tales: Shores of Gold و یک حالت کاملا جدید PvP به نام The Arena خواهد بود.

The Arena یک مُد رقابتی است که در آن پنج تیم چهار نفره در منطقه‌های کوچک‌تر و متفاوت بازی می‌کنند. هر مسابقه 24 دقیقه زمان می‌برد و در ابتدای آن هر تیم چند نقشه گنج مشابه دریافت می‌کند و شما باید به نقطه مشخص شده روی نقشه بروید تا صندوق گنج را پیدا کنید. مشخصا تیم‌های دیگر نیز به دنبال صندوق هستند و برای بدست آوردن آن با شما درگیر خواهند شد. کشتن بازیکنان دیگر به شما مقدار کمی نقره می‌دهد و البته قابلیت احیا (Respawn) نیز در بازی فعال است. در این مُد کشتی‌ها نیز تخریب‌پذیری بیشتر داشته و ممکن است سکان، دکل و لنگر خود را از دست بدهند.

حالت داستانی Tall Tales نیز یک خط داستانی جدید برای کسانیست که تجربه خطی‌تری را در Sea of Thieves جست و جو می‌کنند که در همان دنیای معمول بازی اتفاق می‌افتد و البته یک جزیره جدید به آن اضافه می‌کند که Rare ادعا دارد بزرگ‌ترین جزیره بازی خواهد بود. همچنین شامل پازل‌ها و معماها، نوعی دشمن جدید، آیتم‌های ارتقا یافته و مکانیزم جدید ماهی‌گیری و پختن غذا می‌شود.

این به‌روزرسانی در تاریخ 10 اردیبهشت به شکل کاملا رایگان منتشر خواهد شد.

 

 

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.