اینستاگرام احتمالاً به‌زودی تعداد لایک پست‌ها را مخفی خواهد کرد

تعداد لایک پست‌های اینستاگرام احتمالاً به زودی مخفی خواهد شد. شرکت زیرمجموعه فیسبوک یک نمونه اولیه‌ای طراحی کرده است که در آن تعداد لایک پست‌های کاربران برای مخاطبین آنها پنهان می‌شود.

این اطلاعات توسط Jane Wong متخصص توسعه‌دهنده در زمینه مهندسی معکوس برنامه‌ها منتشر شده است. او موفق شده است که این تغییرات را در کدهای برنامه اندروید اینستاگرام کشف کند. برخلاف طراحی فعلی این برنامه، سبک جدید طراحی تعدادی کلی لایک‌های پست‌های کاربران توسط دیگر را مخفی می‌کند، اما صاحب پست همچنان می‌تواند تعداد دقیق آنها را مشاهده کند.  با مخفی شدن تعداد لایک‌ها در پست‌ها، اینستاگرام قصد دارد تا دنبال کنندگان شما تنها بر روی محتوایی که شما به اشتراک می‌گذارید تمرکز داشته باشند و نه بر اینکه پست شما چه تعداد لایک دریافت کرده است.

یکی از سخنگویان اینستاگرام در واکنش به خبر حذف تعداد لایک گفته است که این شبکه اجتماعی در حال حاضر قصد آزمایش و ایجاد این تغییر را ندارد، اما همیشه بر روی راهکارهایی که فشار روی کاربران را کم کند، تمرکز خواهد کرد.مخفی شدن تعداد لایکهای اینستاگرام

با مخفی شدن لایک‌ها چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر اینستاگرام در نهایت تصمیم به اجرای این تغییر بگیرد. اینستاگرامی‌ها به دو دسته تقسیم خواهند شد. افرادی که برای آنها تعداد لایک و فالوئر تنها یک عدد است، مسماً از این تصمیم استقبال خواهند کرد، چرا که آن را تغییر بزرگی برای خود نمی‌بینند. اما برای آن دسته از افرادی که در نقش اینفلوئنسر در اینستاگرام حضور دارند و این شبکه اجتماعی راهی برای درآمدزایی این دسته شده است، این موضوع بسیار ناراحت کننده خواهد بود. چرا که میزان درآمدی که این دسته در اینستاگرام دارند، ربط مستقیمی به تعداد لایک‌های پست‌های آنها و دنبال کنندگانشان دارد.

به‌نظر شما درخصوص عملی شدن ایده مخفی شدن تعداد لایک در پست‌های اینستاگرام، مثبت است یا منفی؟ به‌طورکلی با درآمدزایی کاربران از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام موافقید یا مخالف؟ دلایل خود را با ما به اشتراک بگذارید.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • خوبه حداقل از دست این جیجی باجی های ایران خلاص میشیم سلااااااااام زهر مارو سلام =))=))=))

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.