تماشا کنید: داستان تولد دوباره کریتوس – God of War

تقریباً یک سال از زمان عرضه نسخه جدید از سری بازی‌های God of War می‌گذرد. این بازی که چهارمین نسخه اصلی از سری بازی‌های خدای جنگ بود، بدون هیچ پیشوند و پسوندی نام God of War لقب گرفت. پیش از رونمایی رسمی در رویداد E3 سال 2016 برای اولین بار شایعات درباره این بازی مطرح شد و طرفداران این فرنچایز بابت داستان و سطح کیفی نسخه جدید نگران شدند. چرا که در نسخه‌های قبلی روند تکامل شخصیت اصلی داستان یعنی کریتوس تا حد زیادی تکمیل شده و جایی برای توسعه باقی نمانده بود. اما استودیوی بازی سازی سانتامونیکای سونی به رهبری کوری بارلاگ توانستند از پس تمام انتظارات برآمده و یکی از ماندگارترین بازی‌های اختصاصی کنسول بازی سونی را تولید و عرضه کنند.

داستان تولید بازی‌های ویدئویی فارغ از تجربه و توانایی گروه سازنده آن پروسه‌ای فرساینده و پر استرس است. بخصوص زمانی که در پی تولید نسخه‌ای جدید برای یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها باشید. کوری بارلاگ و تیم حرفه‌ای سانتامونیکا بعد از ارائه موفق بازی God Of War تصمیم گرفتند تا بخشی از سال‌هایی که صرف دست و پنجه نرم کردن با مشکلات فراوان و تلاش برای ساخت این بازی بی‌نظیر کرده بودند را بصورت مستندی با نام Raising Kratos منتشر کنند تا علاوه بر اینکه گیمرها را از تلاشی که برای ساخت بازی‌ها صرف می‌شود بیشتر آشنا کنند، یادگاری با ارزش از تمامی زحمات و لحظاتی که صرف این پروژه بزرگ مرده بودند به ثبت برسانند.

بازی مذکور توانست نظرات مثبت فراوان و فروش فوق العاده‌ای بدست بیاورد، اما در این مستند میبینیم که حتی بعد از عرضه عمومی بازی و پیش از اعلام نمرات منتقدین سازندگان آن لحظاتی پر استرس را تجربه کرده بودند. کریتوس در بخش جدید داستان ازی‌های خدای جنگ بعد شخصیتی جدیدی پیدا کرد که انتظار می‌رود در نسخه‌های بعدی گسترش بیشتری نیز داشته باشد. اگر شما هم از طرفداران این بازی هستید از خاطرات خود درباره تجربه آن و یا رونمایی غافلگیر کننده در رویداد E3 سال 2016 برای ما بنویسید.

از آنجاییکه حجم ویدئو بالا است، انتخاب کیفیت آن برای دانلود را برعهده شما خواهیم گذاشت. (لینک دانلود)

(4 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • من که هیچ وقت از این بازی خوشم نمی اومد به نظر بیش از حد تخیلیه اما واقعا نمیشه از گرافیک وگیم پلی خوبش گذشت:-bd

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.