بازی Ghost Recon: Breakpoint تنها با اتصال به اینترنت ممکن است!

شرکت "یوبی سافت" به تازگی بازی Ghost Recon: Breakpoint را در حالی معرفی کرده است که زمان چندانی از عرضه نسخه پیشین (Tom Clancy's The Division 2) نگذشته است؛ بازی Ghost Recon: Breakpoint با یک تریلر کوبنده و قدرتمند معرفی شد.

اتصال دائم به اینترنت، هنوز هم نمی دانیم چرا!

یوبی سافت اعلام کرده است که چه در صورت بازی تکنفره و چه در صورت بازی CO-OP، کاربران نیازمند اتصال مداوم به شبکه اینترنت هستند. در حال حاضر، علت نیاز به اتصال دائم برای اجرای حتی تک نفره ی این بازی روشن نشده است؛ اما یک سناریو یحتمل به نظر می رسد؛ اگر به خاطر داشته باشید آپدیت سنگین بازی Tom Clancy's The Division 2 که بین 50 تا 60 گیگابایت بود، نه فقط مشکلاتی را برای گیمرها به وجود آورده بود، بلکه انتقاداتی را در پی داشت.

بازی Ghost Recon: Breakpoint

همچنین دومین سناریو آن است که با توجه به عدم مقاومت قفل های نرم افزاری در حفاظت ازکرک شدن بازی ها، یوبی سافت تصمیم به اتصال مداوم به اینترنت گرفته است تا در صورت استفاده از کرک در بازی، امکان اجرای بازی را لغو کند. به هر حال بازی Ghost Recon: Breakpoint در مهر ماه امسال معرفی می شود؛ از سوی دیگر با توجه به تحریم کاربران در برخی سرورهای Tom Clancy's The Division 2 که در اوایل انتشار این بازی خبر ساز شده بود، شاید گیمرهای ایران کمی نگران باشند. هر چند که با توجه به فروش بالای کنسول های بازی در ایران، این احتمال کمرنگ به نظر می رسد.

(6 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • بازی قشنگیه و یک جورایی نسخه ارتقا یافته wildlands هست.خیلی بهش شباهت داره.خب حیف شد اینم تمام آنلاین شد.یوبیسافت همون دایویژن تمام آنلاین رو داشت اینو دیگه نباید اینطوری میکرد.حتما پس فردا میخواد فارکرای و اساسین هم تمام آنلاین کنه.

    0 پاسخ
  • احتمالا بازی خیلی سنگینه من که اصلا از گوست ریکان خوشم نمیاد که حالا حاضر باشم براش این همه خرج اینترنت بدم

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.