وب سایت Metro Exodus اطلاعات جدیدی درمورد بسته‌های توسعه‌دهنده این بازی منتشر کرد

به تازگی پستی در وب سایت بازی Metro Exodus منتشر شده که به اطلاعات و جزئیات جدیدی در زمینه دو بسته توسعه‌دهنده این بازی پرداخته است. در ادامه این مطلب با ما باشید تا شما را از تازه‌ترین جزئیات درمورد بسته‌های توسعه‌دهنده بازی Metro Exodus مطلع کنیم.

همانطور که می‌دانید اوایل سال جاری شاهد عرضه بازی Metro Exodus بودیم که برخلاف تمامی تصوراتی که درمورد این بازی وجود داشت و تمامی انتظاراتی که از فروش بالای آن می‌رفت، با نقدهای زیادی روبه‌رو شد و فروش متوسطی را تجربه کرد. البته این بازی با نسخه‌های قبلی خود از تفاوت‌های چشم‌گیری برخوردار بوده که بارزترین آن‌ها جهان‌باز شدن داستان بازی است چراکه نسخه‌های قبلی آن به صورت کامل خطی بودند. از بحث عرضه بازی Metro Exodus و میزان فروش آن که بگذریم به بسته‌های توسعه‌دهنده آن می‌رسیم که به تازگی جزئیات و اطلاعات جدیدی در زمینه آن‌ها توسط وب سایت این بازی منتشر شده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده درمورد دو بسته توسعه‌دهنده بازی Metro Exodus توسط وب سایت این بازی، نام اولین بسته توسعه‌دهنده The Two Colonels و نام دومین بسته Sams Story است. اولین بسته توسعه‌دهنده این بازی یعنی بسته The Two Colonels حاوی شخصیت اصلی این بازی بوده که هدفش بازگشت به خانه است اما دائما در محیط‌های مختلفی با دشمنان متعددی قرار می‌گیرد که مجبور است برای ادامه راه خود با آن‌ها مبارزه کرده و آن‌ها را شکست دهد. بر اساس گفته‌های استودیو سازنده بازی Metro Exodus قرار است در آینده شاهد اضافه شدن سلاح‌های مختلف با تنوع بالا به این بسته توسعه‌دهنده باشیم. و اما دومین بسته توسعه‌دهنده این بازی یعنی بسته Sams Story حاوی داستان شخصیتی متفاوت بوده که مجبور است برای زنده‌ ماندن در یک محیط سندباکس مانند با دشمنان مختلف مبارزه کند. داستانی که این بسته روایت می‌کند زمانی جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر می‌شود که شخصیت آن برای حفظ بقای خود باید به دنبال یک زیردریایی ارتش آمریکایی بگردد.

بسته توسعه‌دهنده The Two Colonels به عنوان اولین بسته توسعه‌دهنده این بازی در تابستان سال جاری منتشر می‌شود و بسته دیگری یعنی Sams Story نیز در اوایل سال 2020 عرضه خواهد شد.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.