چگونه پسورد وای فای را بین گوشی های آیفون به اشتراک بگذاریم؟

iOS دارای یک ویژگی داخلی است که به کاربرانش این امکان را می دهد تا با سرعت بیشتری موفق به اشتراک گذاری پسورد وای فای بین دستگاه های مختلف شوند. در واقع تنها کافی است تا دستگاه را کنار هم قرار دهید و با استفاده از وای فای و بلوتوث، دستگاه های اپل می توانند با شناسه کاربری اپل، پسورد وای فای را بین دستگاه های مختلف به صورت ایمن به اشتراک بگذارند. در ادامه توضیحات بیشتر را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اشتراک گذاری وای فای در آیفون

اگر رمز عبور وای فای شما بسیار پیچیده باشد و ترکیبی از اعداد و حروف و کاراکترهای خاص باشد، اشتراک گذاری به روش قدیمی کمی دشوار خواهد بود در نتیجه کاربران اپل می توانند از قابلیتی برای به اشتراک گذاری پسورد وای فای بهره ببرند. اما قبل از شروع کار باید توجه کنید که هر دو دستگاه باید از قابلیت بلوتوث و وای فای بهره ببرند و برای بررسی این موضوع باید به Settings بروید و تنظیمات Bluetooth یا WiFi را مشاهده نمایید و در نهایت هر دو گزینه را فعال کنید.

اشتراک گذاری وای فای در آیفون

اشتراک گذاری وای فای در آیفون

در مرحله بعد مطمئن شوید که همه دستگاه هایی که می خواهید به وای فای متصل کنید از شناسه اپل یا Apple ID بهره می برند.

اشتراک گذاری وای فای در آیفون

سپس یکی از دستگاه ها را به وای فای متصل نمایید و در دستگاهی که به وای فای متصل نیست باید وارد Settings شوید و WiFi را انتخاب نمایید.

iOS

نام شبکه ای که میخواهید به آن بپیوندید را انتخاب نمایید و رمز عبور را وارد نمایید. دستگاه iOS دیگر را باز کنید و آن را کنار دستگاهی که به وای فای متصل است نگه دارید. دستگاه متصل به وای فای پیغامی دریافت خواهد کرد که آیا قصد به اشتراک گذاری وای فای خود را دارد یا خیر که باید بر روی Share Password کلیک کنید.

وای فای در آیفون

در نهایت دستگاه دیگر به وای فای متصل خواهد شد رمز عبور را برای اتصال به وای فای دریافت می کند در نتیجه شما با این روش می توانید Password وای فای را برای دیگران نیز به اشتراک بگذارید و دیگران را به وای فای خود از طریق آیفون متصل کنید. امیدواریم که این آموزش برای کاربران iOS کاربردی بوده باشد.

آیفون

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.