گوگل برنامه جستجوی خود را در گوشی های هوشمند بروزرسانی کرد!

گوگل تغییرات قابل توجهی در نمایش نتایج جستجوی گوشی های هوشمند ارائه کرده است، به این معنی که شاهد نتیجه جستجوی بهتری در گوگل خواهیم بود. در این بروزرسانی جدید، بر روی منبع خبرها تمرکز زیادی شده و در نتیجه معتبرترین ها در ابتدای جستجو در اختیارمان قرار خواهند گرفت. در ادامه جزییات و توضیحات بیشتر را برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

بروزرسانی برنامه جستجو گوگل در گوشی های هوشمند

بروزرسانی برنامه جستجو گوگل

بروزرسانی جدید برنامه جستجوی گوگل در ابتدا با تغییرات ظاهری همراه خواهد بود و نتایج جستجو ازین پس با آیکون سایت و نام سایت ارائه خواهد شد که قبلا اینطور نبوده است. از سوی دیگر همانطور که گفتیم در این بروزرسانی به منابع خبری اهمیت زیادی داده خواهد شد. در واقع گوگل سعی دارد تا اخبار جعلی و دروغین را از لیست نتایج حذف نماید در نتیجه اعتبار اخبار بالاتر خواهند بود و نتایج دقیق ترین در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

این بروزرسانی جدید تا چند روز آینده ارائه خواهد شد و برای اولین بار در گوشی های هوشمند در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این بروزرسانی نمای بسیار خوبی از نتایج جستجو ارائه خواهد و نتایج دقیق تری را به ارمغان خواهد آورد. از سوی دیگر می توان تعامل بیشتر با این برنامه اشاره کرد که کارایی و عملکرد آن را نیز افزایش خواهد داد. در نهایت باید اشاره کنیم که پس از انتشار موبایل، این بروزرسانی در اختیار کاربران دسکتاپ نیز قرار خواهد گرفت.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.