چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در واتساپ بلاک کرده اند؟

احتمالا برایتان پیش آمده که کسی شما را در واتساپ بلاک کند اما برای اینکه این موضوع را بفهمید یا از این موضوع مطمئن شوید باید مراحلی را دنبال نمایید. هیچ روش قطعی برای فهمیدن این موضوع وجود ندارد اما راه هایی هست که شما را از این موضوع مطمئن خواهد کرد. در ادامه چگونگی فهمیدن بلاک شدن در واتساپ را ارائه خواهیم کرد.

نحوه فهمیدن بلاک شدن در واتساپ

بررسی وضعیت Last Seen

زمانی که از سوی کاربری بلاک می شوید قادر به دیدن وضعیت Last Seen او نخواهید بود در نتیجه اگر به این وضعیت دچار شده اید به این معناست که احتمالا بلاک شده اید. هرچند که امکان مخفی کردن وضعیت Last Seen هم وجود دارد پس این روش یک نتیجه قطعی ندارد.

بررسی با ارسال یک پیام

بررسی با ارسال یک پیام

اگر بلاک شده باشید قادر به ارسال پیام نخواهید بود و اگر برای آن فرد پیامی ارسال کنید قطعا پیامتان یک تیک بیشتر نخواهد خورد. البته این موضوع زمانی که فرد مورد نظر اینترنت هم نداشته باشد پیش می آید. در نتیجه اگر در مدت طولانی شاهد این موضوع بوده اید احتمالا بلاک شده اید.

بررسی عکس پروفایل

بررسی با ارسال یک پیام

اگر کاربری شما را در واتساپ بلاک کند شما دیگر نمی توانید تغییرات پروفایل او را مشاهده نمایید در نتیجه اگر تصویر پروفایلش را تغییرش دهد و شما همچنان تصویر پروفایل قبل را ببینید به این معناست که از سوی او بلاک شده اید.

بررسی از طریق تماس گرفتن

بررسی از طریق تماس گرفتن

اگر کسی در واتساپ شما را بلاک کرده زمانی که با او تماس بگیرید هرگز جواب نخواهد داد و حتی نوتیفیکیشن تماس شما را نیز دریافت نخواهد کرد. در نتیجه اگر تماس هایتان در واتساپ بی جواب ماند بدانید که بلاک شده اید.

بررسی از طریق اضافه کردن فرد به گروه

بررسی از طریق اضافه کردن فرد به گروه

در نهایت روش آخر این است که کاربری را که فکر می کنید شما را بلاک کرده را به یک گروه ببرید و خواهید دید که اینکار امکان پذیر نیست و پیغام خطا برایتان به نمایش در خواهد آمد. در نتیجه می توان با مراحل ذکر شده گفت که شما بلاک شده اید.

نکته: شما زمانی می توانید با موارد ذکر شده به نتیجه برسید که با گوشی دوستانتان وضعیت را مقایسه کنید. اگر موارد ذکر شده فقط از دسترس شما خارج باشد پس به طور حتم شما توسط آن کاربر بلاک شده اید. اگر هم نمی خواهید از دوستان دیگه بپرسید می توانید با یک یوزر جدید وارد شوید و این مسئله را مورد بررسی قرار دهید.

 

(23 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • زکریّا

  سلام. این واقعاً یه تاپیک بی فایده بود! اصل اوّل موقع چک کردن برای بلاک شدن اینه که طرف نفهمه! اون وقت شما راه هایی رو نوشتی که همشو طرف می فهمه! مثلاً پیام دادن، اضافه کردن به گروه، زنگ زدن... و اگر واقعاً بلاک نشده باشه، آبروی خود طرف میره. تاپیک کاملاً بی فایده و مسخره بود!

  0 پاسخ
 • A Amidi

  باسلام
  اگه این موضوع چندان اهمیتی برامون نداشته باشه چطورمیشه فهمید کسی رو بلک کردیم یانه؟

  1 پاسخ
 • Samin

  این مطالبو که حتی کاربران مبتدی بلدن?

  1 پاسخ
 • پویان شمس

  " اگر شخص تصویر پروفایلش را تغییر دهد و شما همچنان تصویر قبلی پروفایل او (شخصی که فکر می کنید شما را بلاک کرده است) را ببینید"!!!؟؟ مساله این است ما با دیدن تصویر پروفایل او از کجا بدانیم که قدیمی است ؟ در بررسی این قسمت، نویسنده شتابزده مطلبی نوشته که یک جوک است. با تشکر.

  1 پاسخ
 • احتمالا مطلب رو تا انتها مطالعه نکردین چون پاسخ سوالتان در متن وجود داره. ممنون از توجهتون

  0 پاسخ
 • مجید

  سلام
  من به واتساپ علاقه خاصی دارم اما متاسفانه تا الان چیزی از اون بلد نیستم فقط در حد چت و ارسال عکس ،اما دوستان از واتس اپ زیاد تعریف میکنن و میگن کارایی زیادی دارد

  1 پاسخ
 • محمد خاتمی

  در پاسخ به: مجید

  یه چیزه جدیدتر لطفاً

  1 پاسخ
 • واقعا اهمیت خاصی نداره:-bd

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.