تماشا کنید: اولین تریلر رسمی از بازی فیفا 20 با حالت فوتبال خیابانی منتشر شد

کمپانی الکترونیک آرتز با انتشار اولین تریلر رسمی بازی فیفا 20 به استقبال نمایشگاه E3 و مراسم EA Play 2019 رفت. الکترونیک آرتز پس از پخش چند تیزر کوتاه، امروز سرانجام به طور رسمی با انتشار یک تریلر کامل از بازی جدید فیفا که FIFA 20 نام خواهد گرفت رونمایی کرد.

Volta – فوتبال خیابانی در فیفا 20

یکی از بخش‌هایی که پس از سال‎ها گمانه‌زنی و شایعه در رابطه با آن، سرانجام به فیفا 20 اضافه شده است Volta، همان حالت فوتبال خیابانی است. در این حالت امکان بازی  سه در برابر سه، چهار در مقابل چهار و پنج در پنج وجود دارد. در حالت ولتا انعطاف پذیری بازی بسیار بیشتر از حالت عادی است، شما حتی می‌توانید بدون دروازبان نیز بازی کنید. البته حالت رسمی مشابه فوتبال داخل سالن نیز خواهد داشت. کارکترهای این بازی که توانایی حرکات نمایشی را نیز دارند می‌توانند زن یا مرد انتخاب شده و ظاهری به سلیقه پلیر داشته باشند.

البته بازی اصلی فیفا 20 هم دستخوش تغییرات شده است. یکی از این تغییرات اینست که حالا کنترل بازی بیش از گذشته بر عهده بازیکنان است. به عنوان مثال امکان دفاع کامپیوتر به جای بازیکن کم شده و این خود بازیکن‌ها هستند که باید با مهارت خود تکل بزنند و توپ را از حریف بگیرند. توپ بازی نیز تغییر کرده و فیزیک آن نزدیک‌تر به واقعیت شده است. به‌غیر از این شرایط شوت زدن حالا نقش مهمی در گل شدن یا نشدن توپ خواهد داشت. سرعت بازی واقعی‌تر شده و کنترل روی ضربه‌های آزاد و پنالتی توسط بازیکنان بیشتر شده است.

FIFA 20 قرار است که در تاریخ 27 سپتامبر 2019 یعنی 5 مهر به‌صورت رسمی منتشر شود، البته کاربران EA Access می‎توانند از روز 28 شهریور ماه به بازی دسترسی داشته باشند و برای مدت 10 ساعت آن را تجربه کنند. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تریلر رسمی بازی FIFA 20 را تماشا بفرمایید: (لینک دانلود ویدیو)

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.