آخرین تریلر هیجان انگیز بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint منتشر شد!

با وجود بازدید میلیونی اولین تریلر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint، این شرکت تصمیم به انتشار 2 تریلر دیگر گرفته بود. تریلر دوم چندی پیش برای شما عزیزان منتشر شده و سومین تریلر از بازی جذاب Breakpoint توسط یوبی سافت در E3 2019 به نمایش درآمده است. این تریلر نیز حاوی نکاتی از روند بازی است که می تواند به شما نشان دهد که به مانند گذشته یک تیم حرفه ای از نیروهای آموزش دیده را در کنار خود دارید.

بازی Breakpoint عنوان جدیدی از سری بازی های Tom Clancy’s Ghost Recon است که برای سکوهای PS4، Xbox One، PC، لپ تاپ های گیمینگ و پلتفرم جدید Google Stadia در اوایل مهر ماه سال جاری عرضه خواهد شد. این بازی با یک داستان و گیم پلی قدرتمند، به همراه بازیگران واقعی تولید شده است؛ داستان بازی از آنجایی آغاز می شود که یک کارخانه بزرگ و بسیار مدرن ساخت تجهیزات نظامی، پهپاد و مواردی از این دست، ارتباط خود با دولت را قطع کرده و دیگر کسی نمی داند که در قعر جنگل چه می گذرد.

از این رو یک تیم حرفه ای از نیروهای Ghost ماموریت پیدا می کنند که به داخل جنگل رفته و سر از راز این کارخانه بزرگ در بیاورند. از شما دعوت می کنیم که سومین تریلر هیجان انگیز بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint را از دست ندهید!

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.