کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می‌آیند

نینتندو بازی‌های زیادی را برای عرضه روی سوییچ امسال و در اوایل سال 2020 معرفی کرد. بازی Breath of the Wild به زودی یک دنباله دریافت خواهد کرد، The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition و بسیاری از فرنچایزهای داستانی دیگر به پلتفرم نینتندو خواهند آمد و ظاهرا زمان خوبی برای طرفداران نینتندو است.

دنباله Breath of the Wild

نینتندو یک تیزر تریلر برای دنباله مستقیم Breath of the Wild نشان داد. چیز زیادی در تریلر بازی وجود ندارد اما استایل گرافیکی و هنری بازی بسیار شبیه به نسخه قبلیست. نکته جالب درباره این بازی ادامه مستقیم به عنوان دنباله Breath of the Wild است. در حال حاضر چنین موضوعی در سری زلدا چندان سابقه نداشته و فقط یک بازی بوده که دنباله دریافت کرده The Wind Waker.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening

کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می‌آیند

بازسازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening نیز در تاریخ 29 شهریور روی سوییچ عرضه می‌شود. Link’s Awakening اولین نسخه سری بود که روی یک کنسول دستی منتشر شد. این بازی در فرنچایز زلدا کمی از باقی عناوین ضعیف‌تر بوده که بخاطر مکانیک‌های گیم پلی و حالت بازیست. بازسازی Link’s Awakening احتمالا شامل یک ابزار خلق سیاه چال نیز خواهد بود.

Cadence of Hyrule

کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می‌آیند

Cadence of Hyrule نیز یک موجودیت خاص در فرنچایز زلداست. این عنوان کراس‌اور Crypt of the Necrodancer و سری زلدا خواهد بود. گیم پلی براساس موسیقی شکل گرفته و حرکات کاربر باید با زمانبندی ساندترک یکی باشد. در بحث موسیقی نیز بازی از ریمیکس آهنگ‌های کلاسیک زلدا بهره خواهد برد.

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition

کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می‌آیند

شایعات زیادی پیرامون این موضوع وجود داشت اما مانند اکثر آنها تنها یک خبر کذب به‌ نظر می‌رسید. اما ظاهرا به شکلی The Witcher 3 برای نینتندو سوییچ پورت شده است. شاید چنین پورتی کاملا غیرقابل ممکن به نظر برسد اما این موضوع توسعه دهندگان (دیوانه) CD Projekt Red را متوقف نکرده. در تریلر منتشر شده ما تنها شاهد قسمت کوتاهی از The Witcher 3 هستیم که روی سوییچ اجرا شده و البته از وضوح و جزئیات گرافیکی بسیار پایینی بهره می‌برد.

با این حال اگر CD Projekt توانسته این بازی را روی سوییچ حتی با کیفیت بسیار پایین اجرا کند، واقعا خارق العاده است. شایعه عرضه این عنوان ابتدا توسط یک خرده فروشی چینی منتشر شد که بازی را برای نینتندو سوییچ لیست کرده بود و حتی باکس آرت بازی را نیز قرار داده بود اما تصور می‌شد که چنین چیزی تنها یک اشتباه فنی باشد. از حالا به بعد می‌توانیم شایعات این خرده فروشی را جدی بگیریم زیرا در این مورد که کاملا درست گفته بود.

سوالی که پابرجاست، بازی چه تجربه‌ای را ارائه خواهد داد. The Witcher 3 روی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر و به خوبی اجرا می‌شد هرچند در برخی مواقع مشکلاتی داشت. اگر چنین تجربه‌ای روی سیستم‌های بسیار قدرتمندتری بدین شکل بوده، ما کمی نگران می‌شویم که نسخه نینتندو سوییچ ممکن است به شکل باشد، بخصوص در حالت دستی کنسول.

فارغ از این مسائل اجرای The Witcher 3 روی نینتندو سوییچ و در هر زمانی فوق العاده به نظر می‌رسد. بازی همین امسال عرضه خواهد شد.

Animal Crossing New Horizons

کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می‌آیند

بازی بعدی سری Animal Crossing نیز New Horizon نام دارد که تا 1 فروردین 1399 تاخیر خورده. بازی ابتدا قرار بود که در اواخر سال 2019 عرضه شود اما مشکلاتی در توسعه باعث چنین تاخیری شده. اطلاعات بیشتر درباره اولین عنوان Animal Crossing روی سوییچ در اواخر همین هفته منتشر خواهد شد.

Luigi’s Mansion 3

کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می‌آیند

Luigi’s Mansion 3 نیز معرفی شد و شامل حالت Co-Op آفلاین و آنلاین می‌شود. در حالت آفلاین دو بازیکن در نقش Luigi و Gooigi، یک شخصیت جدید که می‌تواند به موانع آسیب بزند اما از آب گریزان است، قرار می‌دهد. حالت آنلاین نیز تا هشت بازیکن را پشتیبانی می‌کند. Luigi’s Mansion 3 احتمالا همین امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

No More Heroes

No More Heroes در سال 2020 نسخه سوم خود را دریافت می‌کند. فرنچایز به شدت خشونت آمیز No More Heroes از طرفداران ویژه‌ای بهره می‌برد که مدت زیادیست منتظر نسخه سوم سری هستند، تقریبا از زمان عرضه No More Heroes 2 در اواخر 2010.

بازی‌های دیگر

کنفرانس نینتندو در E3 2019؛ Witcher 3 و بسیاری دیگر به سوییچ می‌آیند

همچنین بازی‌های دیگری همین امسال و در اوایل 2020 برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد که به شرح زیر می‌باشند:

 • Collection of Mana در اوایل 2020
 • Dragon Quest XI S: Definitive Edition در 5 مهر
 • Resident Evil 5 در پاییز 2019
 • Resident Evil 6 در پاییز 2019
 • Contra: Rogue Corps در 2 مهر
 • ریمیک Panzer Dragoon در زمستان
 • Empire of Sin در بهار 2020
 • The Spyro the Dragon trilogy در 12 شهریور
 • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch در 29 شهریور
 • Minecraft Dungeons در بهار 2020
 • The Sinking City در پاییز 2019
 • Alien: Isolation در سال 2019
 • New Super Lucky’s Tale در پاییز 2019
 • Mario & Sonic at the Tokyo Olympics در نوامبر 2019
 • Dead by Daylight در 2 مهر
 • Dauntless در اواخر 2019
(0 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.