دستیار صوتی گوگل در Waze در دسترس خواهد بود!

به تازگی Waze ایده جالبی را در بروزرسانی خود عملی کرده که می توان به قابلیت دستیار صوتی در آن اشاره کرد که کارایی آن را چند برابر خواهد کرد و در زمان رانندگی بهترین عملکرد را به ارمغان خواهد آورد. در ادامه جزییات این خبر را در اختیار شما عزیزان و علاقه مندان قرار خواهیم داد.

دستیار صوتی گوگل در Waze

همانطور که می دانید گوگل در سال 2013 اپلیکیشن مسیریابی Waze را خریداری کرد و این اپلیکیشن اکنون جایگزین گوگل مپ شده و بهترین عملکرد را نسبت به دیگر مسیریاب ها ارائه می کند. به تازگی گوگل خبر داده که دستیار صوتی خود را در این مسیریاب ارائه کرده است. در نتیجه با فشردن یک دکمه می توانید با صحبت با دستیار صوتی مسیریابی را به راحتی انجام دهید. البته باید اشاره کنیم که گوگل قبلا هم دستیار صوتی خود را گوگل مپ هم ارائه کرده بود.

دستیار صوتی گوگل در Waze

اکنون این قابلیت جدید Waze فقط در اختیار کاربران اندروید قرار دارد و فعلا کاربران ایالات متحده از آن بهره خواهند برد تا پس از مدتی گسترده تر شود و در اختیار تمامی مردم جهان در زبان های مختلف قرار گیرد. از این پس در Waze به جای استفاده از کلیدها می توانید از صدای خود استفاده نمایید و با بیان چند کلمه به مسیر موردنظر دست یابید. در ادامه لیستی از این دستورات در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید از آن ها برای دستیابی به قابلیت های Waze استفاده نمایید.

  • Hey Google, report a crash” برای گزارش تصادفات
  • Hey Google, report traffic” برای گزارش ترافیک
  • Hey Google, report police” برای گزارش پلیس
  • Hey Google, allow/avoid tolls/highways” برای گزارش مجوزها، ممنوعیت ها و بزرگراه ها
  • Hey Google, show me alternate routes” برای گزارش مسیرهای متناوب

اگر از کاربران Waze هستید حتما از این قابلیت جدید خوشحال خواهید شد و دسترسی ها با صدا برایتان ساده تر خواهد بود. از سوی دیگر در طول رانندگی نگران مسیریابی نخواهید بود و به راحتی با بیان چند جمله به هر مسیری دسترسی پیدا خواهید کرد.

(5 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.