حالت جدید بازی 4v4 و گودزیلا به PUBG Mobile اضافه شدند

Tencent Games در زمینه بازی یک بار دیگر به دستاور بزرگی دست پیدا کرد. PUBG Mobile بازی محبوب این شرکت حالا بیش از 400 میلیون بار دانلود شده است و به‌طور میانگین در طول روز 50 میلیون کاربر فعال دارد. به مناسبت جشن گرفت این اتفاق مثبت آپدیت جدیدی برای بازی ارائه شده است که در آن یک حالت جدید از مبارزه 4v4 را ارائه می‌کند. این این حالت جدید تنها بخشی از آخرین آپدیت پابجی است و نقشه جدید، پوسته‌های متنوع و گزینه‌هایی جدید در تنظیمات بازی نیز به PUBG موبایل اضافه شده‌اند.

در آپدیت 0.13.0 تنظیمات کنترل جداگانه‌ای برای حالت‌های اول شخص و سوم شخص فراهم شده است. علاوه‌براین سیستم تشخیص چیت جداگانه‌ای به بازی اضافه شده است و نمایشگر جدیدی برای میزان لتنسی در صفحه اصلی بازی طراحی شده. به غیر از این حالا کاربران می‌توانند از تم اختصاصی جدید این بازی با نام Godzilla: King of the Monsters در لابی بازی برای مدت محدودی استفاده کنند.حالت 4v4 بازی پابجی موبایل

از دیگر تغییرات این بازی سیستم رنکینگ جدید این بازی با جوایز اختصاصی و ویژه برای 100 بازیکن برتر پابجی موبایل است. علاوه‌براین اسکین زامبی جدیدی نیز برای حالت‌های بازی Survive Till Dawn و Darkest Night ایجاد شده است. مدیریت آیتم‌ها نیز حالا بهبود یافته است. البته اینها تنها بخشی از امکانات جدیدی است که به بازی اضافه شده، اما مهم‌ترین آنها به حساب می‌آید. به‌روزرسانی جدید PUBG Mobile حالا در اپ استور و گوگل پلی استور برای دانلود در دسترس می‌باشد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.