The Last of Us Part II احتمالا در فوریه 2020 عرضه خواهد شد

در حالیکه تمرکز سونی فعلا روی عنوان کوجیما یعنی Death Stranding است، با توجه به تاریخ عرضه 17 آبان بازی، اما هنوز هم بزرگ‌ترین انحصاری پلی‌استیش 4 بازی The Last of Us Part II هست.

مدت زمانی از آخرین اخبار رسمی که درباره بازی اکشن ماجراجویی تحت توسعه Naughty Dog شنیده‌ایم، می‌گذرد. با این حال با توجه به شایعات اخیر ممکن است شاهد خبرهای بیشتری از بازی باشیم زیرا احتمالا عرضه آن در فوریه 2020 صورت خواهد گرفت.

Jason Schreier از کوتاکو به تازگی اعلام کرده که بازی با تاخیر در فوریه 2020 عرضه خواهد شد، با اینکه در ابتدا برای نوامبر 2019 در نظر گرفته شده بود. همچنین در یک مصاحبه جدید خانم Ashley Johnson بازیگر شخصیت Ellie اشاره کرده که بازی احتمالا باید در فوریه عرضه شود.

The Last of Us Part II احتمالا در فوریه 2020 عرضه خواهد شد

شاید بتوانیم بگوییم چنین موضوعی تقریبا تایید رسمی زمان انتشار بازیست اما باز هم ممکن است شاهد تغییراتی باشیم بنابراین به محض منتشر شدن اطلاعات رسمی از سوی سونی به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد.

در The Last of Us Part II شخصیت Ellie حالا 19 ساله است و زندگی معمولی و بدون درگیری را در جکسون تجربه می‌کند. او این شانس را داشته تا یک نوجوان باشد و روابط پایداری را بدست آورد. زمانیکه این صلح با یک عمل وحشیانه از بین می‌رود، Ellie یک سفر وحشیانه و انتقام جویانه را آغاز می‌کند تا کسانی که به او آسیب زده‌اند را به سزای اعمالشان برساند و چنین موضوعی او را تا مزر جنون خواهد کشاند.

از نحوه بازی کردن Ellie تا اینکه او چطور در این دنیای خشن رفت و آمد می‌کند، بازیکنان او را از نظر فیزیکی، احساسی و وضعیت ذهنی حس خواهند کرد، زیرا از طریق بسیاری از جنبه‌های گیم پلی چنین موضوعی بیان شده است.

انجین کاملا بازبینی شده بازی باعث شده تا مکانیک‌های نبرد جدید، سیستم مخفی کاری جدید و سیستم انیمیشن بهبود یافته‌ای را شاهد باشیم که ناامیدی، کمبود منابع و چابکی منحصربفرد Ellie را به شکل کامل نشان می‌دهد.

محیط‌های جدید گسترده‌تر، پیچیده‌تر و با جزئیات بیشتر هستند که واقعیت بی سابقه، عمق و انتخاب بازیکنان را به دنیای The Last of Us می‌آورند.

دشمنان شما در داخل بازی حالا تهدید آمیزتر و قابل‌تر هستند، از آگاهی محیطی و ارتباطات پیچیده استفاده می‌کنند تا یک وضعیت سخت، مخفی کاری داینامیکی‌تر و نبردهای جذاب را برای شما ایجاد کنند.

The Last of Us Part II از شخصیت‌های جدید و قدیمی برخوردار است که توسط جدیدترین تکنیک‌های فیلم برداری و بازیگران فوق العاده به آنها زندگی داده شده است.

(0 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • سونی گذاشته اواخر نسل ۸ با عرضه این بازی
    تمام ps4 های در انبار رو به فروش برساند

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.