گوگل صفحات جستجوی متن ترانه را با تغییراتی ارائه خواهد کرد!

مدتی پیش سایت Genius Media، که تخصصی ترین سایت متن ترانه است، گوگل را به نمایش محتوای کپی در صفحه جستجو متهم کرد و در پی این ماجرا گوگل تصمیم گرفت تا تغییراتی در نمایش متن ترانه ها در صفحات جستجو را ارائه دهد. بر اساس گزارش ها ظاهرا سایت Genius ادعا کرده که نمایش متن ترانه ها در صفحه جستجو به این سیات آسیب رسانده و از بازدید کاربران از این سایت کاسته است. در ادامه جزییات این خبر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

تغییر نمایش متن ترانه ها در جستجوی گوگل

گوگل پس از اعتراضات سایت Genius تصمیم گرفت تا روند نمایش متن ترانه ها را در جستجوی خود تغییر دهد در نتیجه اعتراضات سایت Genius به پایان خواهد رسید و این سایت با سایت های ثالث دیگر روبرو خواهد بود. در واقع قانون این است که متن ترانه ها رد جستجو نمایش داده نشود و از این به بعد با تغییرات جدید گوگل این اتفاق نخواهد افتاد. در پی این تغییرات از این پس سایت مرجع متن ترانه ها در جستجو نمایش داده خواهد شد.

تغییر نمایش متن ترانه ها در جستجوی گوگل

البته گوگل زیر بار ادعای سایت Genius نرفته اما به هر حال تغییراتی را برای تمام کردن این ماجرا اعمال نموده است. البته موضوع عجیبی نیست که سایت های مختلف متن ترانه ها ارائه دهند اما به هر جهت ظاهرا این موضوع بی نظمی های زیادی را به بار آورده و مشخص نیست که شرکتی حق بیشتری دارد. در نهایت از این پس چیزی که شاهدش خواهیم بود صفحه جستجویی متفاوت در زمان جستجوی متن ترانه های بوده که از سوی گوگل در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که مانع نمایش کامل متن ترانه های صفحات جستجو خواهد شد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.