برنامه‌ای که به کمک هوش مصنوعی آدم‌های عکس‌ها را حذف می‌کند

بیش از آنچه که در تصور ما بگنجد نقاط دیدنی در سراسر دنیا وجود دارد و بسیاری از مردم جهان به این مناطق رفته و تصاویری را به یادگاری ثبت می‌کنند. با این حال، بسیاری از مناطق توریستی جهان یک ایراد مشترک دارند و آن جمعیت زیادی است که برای بازدید به این نقاط می‌روند و تلاش می‌کنند که عکس مشابهی از آن منطقه بگیرند. نتیجه این عکس‌ها معمولاً با ایده‌ال فاصله زیادی دارد و دلیل آن هم افراد غریبه زیادی هستند که در تصاویر هم حضور دارند.

Bye Bye Camera راهی برای حذف اشخاص مزاحم در عکس

اما خبر خوب اینست که به تازگی برنامه‌ای برای رفع این مشکل ایجاد شده است که می‌توانید از آن برای حذف افراد داخل عکس‌هایتان استفاده کنید. اسم این برنامه Bye Bye Camera است و شما به وسیله آن می‌توانید آدم‌ها را از عکس‌ها حذف کنید. برنامه Bye Bye Camera توسط شرکت Do Something Good ساخته شده است. در این برنامه با استفاده از قابلیت‎‌های مبتنی بر هوش مصنوعی که به‌صورت آنلاین در دسترس هستند، مانند YOLO که می‌تواند به صورت لحظه‌ای سوژه‌ها را تشخیص دهد، می‌توان اشخاصی که در تصاویر حضور دارند را حذف کنید.برنامه Bye Bye Camera

Damjanski یکی از اعضای تیم Do Something Good گفته است:

برنامه Bye Bye Camera برنامه‌ای برای نسل بعد از انسان‌ها است که در آن دوران برنامه‌های پیچیده جای کارهای انسانی را می‎گیرند و حتی ممکن است جای بشریت را بگیرند. شاید جالب باشه بدونین که از دیدگاه هوش مصنوعی انسان چی هست؟ از نظر این برنامه، انسان مجموعه‌ای از پیکسل‌ها است که بر مبنای اطلاعاتی که از قبل ثبت شده است، ظاهر یک فرد را تجسم می‌کند. اما چه کسی این اطلاعات را از قبل به آنها تلقی کرده است؟ سوال‌های زیادی هست که در مورد این برنامه میشه پرسید.

اگر این برنامه از نظر شما جذاب و کاربردی است، باید به اطلاعتان برسانیم که در حال حاضر تنها نسخه iOS آن دردسترس است. البته Bye Bye Camera رایگان نیست، قیمت این برنامه 3 دلار می‌باشد.

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان

    اینکه خیلی ضایعست
    سایه طرف مونده

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.