چگونه ویدیوهای مختلف را از صفحات اینستاگرام دانلود کنیم؟ (برای کاربران اندروید)

همه ما زمان زیادی را در اینستاگرام به گشت و گذار می پردازیم در نتیجه بهتر است تا با جزییات آن نیز آشنا شویم. در اینستاگرام می توانیم در مواقعی که صفحاتی Public هستند، به دانلود عکس ها یا ویدیوهای آن صفحه بپردازیم و آن محتوا را در صفحه خود نیز به اشتراک بگذاریم. اما چگونه؟ در ادامه سه اپلیکیشن برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

نحوه دانلود ویدیوها در اینستاگرام

اپلیکیشن Inst Download

اپلیکیشن Inst Download

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و تنها کافی است تا در اینستاگرام در کنار پست مورد نظر بر روی کلید سه نقطه کلیک کنید و گزینه Copy Link را انتخاب نمایید. در نهایت وارد برنامه می شوید و لینک کپی شده را در کادر مورد نظر پیست خواهید کرد. خواهید دید که امکان دانلود ویدیوها یا حتی عکس ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت و می توانید کیفیت و فرمت مورد نظر را برای دانلود انتخاب نمایید. در نهایت به همین سادگی ویدیوی مورد نظر دانلود خواهد شد.

اپلیکیشن Video Downloader

این اپلیکیشن نیز دقیقا عملکردی مشابه اپلیکیشن قبلی دارد با این تفاوت که تا این لحظه 50 میلیون بار توسط کاربران دانلود و نصب شده و نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. البته نکته جالب این است که شما عزیزان می توانید از طریق این اپلیکیشن، به ریپست ویدیوی دانلود شده در اینستاگرام بپردازید. امکان دانلود ویدیوهای IGTV نیز در این اپلیکیشن ارائه شده است که همین موضوع آن را منحصر به فرد کرده، در نتیجه بسیار کاربردی خواهد بود.

اپلیکیشن InstaSaver

این اپلیکیشن هم در دسته محبوب ترین ها قرار دارد و میلیون ها بار دانلود و نصب شده است. در واقع بازهم با دریافت لینک پست مورد نظر و پیست کردن در این اپلیکیشن می توانید به دانلود ویدیوهای مختلف بپردازید و آن ها برای پست مجدد استفاده کنید. امکان دانلود ویدیوها در کیفیت های مختلف وجود دارد در نتیجه می توانید بر اساس نیازتان بهترین را انتخاب نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که این اپلیکیشن ها در صورتی کاربردی خواهند بود که صفحه مورد نظر شما در حالت Public قرار داشته باشد. اگر شما عزیزان اپلیکیشن های کاربردی تر و مفیدتری را در این زمینه می شناسید حتما با ما به اشتراک بگذارید.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.