تماشا کنید: فصل جدید Black Ops 4 به نام Operation Apocalypse Z

در شرایطی که منتظر بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare برای آبان ماه امسال از سوی اکتیویژن هستیم، همچنان شاهد بروزرسانی و مپ های جدید برای بازی Black Ops 4 هستیم. مود های جدید این بازی تمامی نداشته و با وجود انتقادهای بسیار به دلیل عدم وجود بخش داستانی، سازندگان این بازی سعی دارند تا با ورود بسته های الحاقی جدید، Black Ops 4 را جذاب تر نمایند.

باید اعتراف کرد که نتیجه کار آنها بسیار ستودنی است؛ Black Ops 4 با بسته الحاقی جدید، به فصل Operation Apocalypse Z خوش آمد گفت. Call of Duty: Black Ops 4 به تازگی با فصل جدیدی موسوم به Operation Apocalypse Z بروزرسانی شده است؛ این مود که ترکیبی از زامبی و ژنر آخر الزمانی را به صورت همزمان به همراه دارد، با یک تریلر هیجان انگیز معرفی شد.

فصل جدید Operation Apocalypse Z در ابتدا برای گیمرهای PS4 عرضه شده و سکوهای Xbox One و PC نیز در روز 25 تیرماه، امکان بازی در آن را خواهند یافت. به گفته سازندگان این بازی، مپ بتل رویال Blackout اینبار با تغییرات بسیاری همراه است؛ این بسته الحاقی به نوعی تم ترسناک یافته و گاها با موجوداتی عجیب خواهید جنگید. و اما در بخش زامبی، با فصل جدید صاحب یک نقشه جدید به اسم Alpha Omega شده است که بی شباهت با اتفاقات اتمی و هسته ای نیست.

در پایان هم باید به یک اسپشالیست جدید به نام Reaper اشاره کرد که در این بازی حضور خواهد داشت. افزون بر آن، سلاح ها نیز در فصل Operation Apocalypse Z تغییراتی را به همراه دارند. این شما و این هم تریلر جذاب بسته الحاقی Operation Apocalypse Z از بازی Black Ops 4.

(3 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.