دوربین مترجم گوگل با هوش مصنوعی پیشرفته و پشتیبانی از 60 زبان دنیا

گوگل به تازگی در بروزرسانی دوربین مترجم خود از پیشرفت هایی رونمایی کرده که می توان به بهبود هوش مصنوعی و پشتیبانی از 60 زبان روز دنیا اشاره کرد. در واقع این بروزرسانی جدید از سرعت و عملکرد بهتری در ترجمه زبان های مختلف در تصاویر بهره خواهد برد. اشتباهات و خطاهای این سرویس تا 85 درصد کاهش یافته و به کلی با یک مترجم کاملا هوشمند روبرو خواهیم بود.

بروزرسانی دوربین گوگل ترنسلیت

این بروزرسانی اخیر دوربین مترجم گوگل برای طرفداران این سرویس خبر خوبی خواهد بود. این بروزرسانی با منوها و نشانه های گسترده تری ارائه خواهد شد و یک منبع عالی برای ترجمه تصاویر خواهد بود. هوش مصنوعی گوگل یا به عبارتی Google AI در این سرویس از سیستم شبکه عصبی بهره برده و شاهد ترجمه سریعی در این بروزرسانی خواهیم بود. در این نسخه شاهد پشتیبانی از زبان های مختلفی چون آفریقایی، عربی، بنگالی، استونی، یونانی، هندی، ایگبو، جاوانی، کردی، لاتین، لیتوانیایی، مالایی، مغولی، نپالی، پشتو، فارسی، سستو، ساموان، اسلوونیایی، سواحلی، تایلندی، ویتنامی، یوروبا، زولو و بسیاری دیگر از زبان های دنیا خواهیم بود.

بروزرسانی دوربین گوگل ترنسلیت

نسخه بروزرسانی اخیر این سرویس به طور خودکار زبان تصویر را تشخیص خواهد داد و ان را به زبان مورد نظر شما ترجمه خواهد کرد. به طور کلی این سرویس انتخاب خوبی برای سفرهایی خواهد بود که به زبان ها آن کشور آشنایی ندارید. این بروزرسانی در حال حاضر در اختیار 1 درصد از کاربران قرار دارد و تا چند هفته آینده به طور گسترده ای در اختیار تمامی کاربران جهان قرار خواهد گرفت.

(3 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • من قبلا زیاد ازش استفاده میکردم و انصافا خیلی خوب بود چون برای نوشته های طولانی نیاز به تایپ نبود. اما از وقتی که تو ایران از دسترس خارج شده (حدود یک سالی میشه) دیگه ازش استفاده نکردم و نمیکنم. برنامه های جایگزین هم داره.

    0 پاسخ
  • خبر خوبی بود.

    0 پاسخ
  • سال‌های زیادیه که منتظرم گوگل‌ترنسلیت این قابلیت رو ارائه کنه.. مرسی خوش‌خبر..

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.