اپلیکیشن Microsoft Word بیش از 1 میلیارد بار در اندروید دانلود شد!

برنامه Word یک برنامه برای کاربران ویندوز بود که بعدها نسخه های مختلف آن در اختیار سیستم عامل های مختلفی چون اندروید نیز قرار گرفت. بر اساس گزارشی این برنامه به تازگی با بیش از 1 میلیارد بار دانلود در اندروید روبرو شد و کاربران به دلیل تعاملات بیشتر از این اپلیکیشن استقبال خوبی کرده اند. در ادامه به جزییات این خبر خواهیم پرداخت.

1 میلیارد بار دانلود اپلیکیشن Word در اندروید

برنامه Word دقیقا با عملکردی مشابه ویندوز در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته و عملکرد خوبی را در اختیارشان قرار داده است. این اپلیکیشن در ماه مه سال 2018 با 500 میلیون دانلود روبرو بود و اکنون این رقم به یک میلیارد رسیده است. نکته جالب این است که این آمار در بین 2 میلیارد گوشی اندرویدی رقم فوق العاده ای بوده و نشان می دهد که برنامه ورد توانسته نظر نیمی از کاربران اندروید را به خود جلب نماید. باید اشاره کنیم که کاربران برنامه ورد در ویندوز به 1.5 میلیارد نفر می رسد و احتمالا در آینده ای نزدیک تعداد کاربران اندرویدی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند بیشتر کاربران ویندوز آن خواهد بود.

Microsoft Word

البته از طرفی مایکروسافت با پیش نصب این اپلیکیشن در گوشی های سامسونگ  و برندهای دیگر سود خوبی برده اما این کل ماجرا نیست زیرا این اپلیکیشن واقعا کاربردی بوده و بسیاری بر اساس نیازشان از آن بهره می برند. امتیاز اپلیکیشن Microsoft Word در فروشگاه گوگل 4.5 از 5 است و بیش از 3.5 میلیون نفر در این ارزیابی شرکت داشته اند. این که مایکروسافت توانسته در سیستم عامل گوگل نظر کاربران را به خود جلب کند یک نقطه قوت است و احتمالا این عملکرد خوب در دیگران برنامه های مایکروسافت چون کوتانا یا اج نیز دیده خواهد شد.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.