سیستم عامل جدید هارمونی از سوی هواوی به ثبت رسید!

هواوی به تازگی یک نام تجاری جدیدی را با عنوان هارمونی (Harmony) به ثبت رسانده که ظاهرا این نام تجاری عنوان سیستم عامل جدید هواوی است که تا سال های آینده در گوشی های هوشمند جدید عرضه خواهد شد. این نام تجاری در اتحادیه اروپا به ثبت رسیده که در ادامه جزییات این خبر را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

سیستم عامل جدید هارمونی از سوی هواوی

نام تجاری هارمونی که به تازگی از سوی هواوی به ثبت رسیده دومین سیستم عامل جهانی هواوی به حساب می آید. شروع ارائه سیستم عامل جدید از سوی هواوی در واقع از زمان جنگ و اختلافات تجاری آمریکا با هواوی آغاز شد و از همان زمان هواوی از سوی اندروید و گوگل احساس خطر کرد در نتیجه تصمیم گرفت تا ارائه یک سیستم عامل جدید را وارد فاز جدیدی کند. در واقع هواوی در حال آماده شدن برای هر گونه خطری از سوی آمریکا و ممنوع سازی کمپانی های مختلف آمریکایی است. در واقع این اختلافات اخیر هواوی را مصمم تر کرده تا سیستم عاملی قوی را جایگزین اندروید کند و در اختیار کاربرانش قرار دهد. البته قطعا این سیستم عامل های جدید هواوی در محصولات جدید این کمپانی ارائه خواهند شد و محصولات قدیمی همچنان به روند خود ادامه خواهند داد. از طرفی اختلافات آمریکا و هواوی مشکلی برای کاربران قدیمی ایجاد نخواهد کرد.

براساس شایعات و احتمالات ظاهرا هواوی قصد دارد تا گوشی های هوشمند جدید خود را در پاییز سال جاری با سیستم عامل جدیدی ارائه دهد که این سیستم عامل در واقع هنگ منگ نام دارد و در مرحله آزمایش و تست به سر می برد. گفته می شود که این سیستم عامل با 60 درصد سرعت بالاتر نسبت به اندروید ارائه خواهد شد و احتمالا نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. اما آیا سیستم عامل های جدید هواوی می توانند جایگزین اندروید شوند؟ آیا هواوی در این جنگ تجاری پیروز خواهد شد و نظر کاربرانش را جلب خواهد کرد؟ نظرات خود را در این راستا با ما در میان بگذارید.

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.