اولین ویدیو از گیم پلی بازی Ghost Recon: Breakpoint منتشر شد

یکی از جذاب ترین عناوین سوم شخص شوتر که به شدت منتظر آن هستیم، بازی Ghost Recon: Breakpoint است. این بازی از جهاتی مانند هوش مصنوعی، افزایش توانایی های دشمنان و نیاز به دقت عمل بیشتر، بسیار پیشرفت کرده و به گفته سازندگان آن، دیگر با یک بازی ساده روبرو نیستیم. همچنین تصمیمات گیمرها هم بر روند بازی تاثیر مستقیم دارد.

تا کنون چند تریلر از بازی Ghost Recon: Breakpoint با موضوعات متفاوت منتشر شده است که همگی آنها از بازدید بالایی برخوردار بوده اند. برای نمونه می توانید تریلر اول و تریلر دوم این بازی را مشاهده نمایید. اینک یک ویدیوی جذاب از گیم پلی این بازی منتشر شده است تا شما را هر چه بیشتر با محیط آن آشنا سازد.

این بازی برای سکوهای PS4، Xbox One، PC، لپ تاپ های گیمینگ و پلتفرم جدید Google Stadia در اوایل مهر ماه سال جاری عرضه خواهد شد. در ادامه می توانید شاهد ویدیوی گیم پلی این بازی باشید که برای اولین بار منتشر شده است:

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • من wildland رو تازه تموم کردم. لامصب تمومی نداره از بس زیاده. تازه معموریت های جانبی رو هم خیلیاشو نرفتم.

    ولی در عین خال بازی زیبایی بود. فقط کمی ایراد پرفورمنس داشت. صحنه هایی بودن که با کارتی چون 2080ti در رزولوشن 3440*1440 فریم به زیر 50 افت میکرد که به نظرم میشه روش کار کرد و بهبودش داد. امید.ارم این نسخه جدید همراه با این بهبودها باشه

    0 پاسخ
  • به نظر من بازی شوتر فقط باید اول شخص باشه در غیر این صورت یک چیزیش کمه! یک جورایی مثل GTA میمونه بازی شوتری که سوم شخص باشه؛ یا بهتر بگم فانِ!

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.