Waze قیمت دقیق عوارضی ها را در مسیرها نشان خواهد داد!

همانطور که مشاهده می کنید اپلیکیشن مسیریابی Waze روزبه‌روز با قابلیت های گسترده تر و پیشرفته تری در اختیارمان قرار می گیرد. اما این اپلیکیشن محبوب به تازگی اعلام کرده که یک قابلیت جدید و کاربردی را در اختیار کاربرانش قرار خواهد  که در ادامه به جزییات این خبر خواهیم پرداخت.

نمایش پرداخت عوارضی در Waze

Waze اکنون می تواند مبلغ واقعی عوارضی ها را در مسیریابی ها نشان دهد. در واقع کاربران می توانند از قبل بدانند که در کدام مسیرها تا چه اندازه باید به عوارضی ها چه مبالغی را پرداخت نمایند. این قابلیت بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود و احتمالا نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. برای شروع این بروزرسانی جدید فقط در اختیار کاربران کانادا و ایالات متحده قرار خواهد کرد و پس از مدتی برای تمامی کشورها منتشر خواهد شد.

نمایش پرداخت عوارضی در Waze

در واقع این قابلیت به شما می گوید که برای مسیر جاده ای مورد نظرتان چقدر باید هزینه کنید و کدام مسیرها پرهزینه تر (از لحاظ پرداخت عوارضی) خواهند بود. این بروزرسانی به زودی برای تمامی کاربران اندروید و iOS ارائه خواهد شد. البته نکته جالب این است که گوگل قادر به دسترسی به این قیمت ها و مبالغ نخواهد بود بلکه با گزارش کاربران از سراسر جهان این اطلاعات جمع آوری می شود و در نهایت در Waze ارائه خواهد شد. در نتیجه این مبالغ کاملا دقیق و بروز خواهند بود. امیدواریم که این قابلیت جدید Waze نظر شما عزیزان را به خود جلب نماید. نظرات خود را در رابطه با این اپلیکیشن مسیریاب فوق العاده هوشمند و پیشرفته با ما به اشتراک بگذارید.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.