مدیریت رمز عبور در مرورگر فایرفاکس نیز ارائه شده است!

یکی از مشکلات ما این روزها به یاد داشتن رمزهای عبورمان است. در نتیجه همیشه برنامه هایی که از یک مدیریت رمز عبور بهره می برند برهترین انتخاب برایمان خواهند بود. مرورگر کروم یکی از گزینه هایی است که از قابلیت مدیریت رمز عبور بهره می برد در نتیجه می توانیم در این مرورگر به ذخیره سازی مرورگر خود بپردازیم یا هرگاه رمز عبور حساب کاربری خاصی را فراموش کردیم به این بخش مراجعه کنیم و مجددا به رمز عبورمان دسترسی پیدا کنیم.

اما به تازگی فایرفاکس هم در بروزرسانی اخیر خود مدیریت رمز عبور را در اختیار کاربرانش قرار داده که در ادامه به معرفی این قابلیت جدید فارفاکس در بروزرسانی اخیرش خواهیم پرداخت.

مدیریت رمز عبور در مرورگر فایرفاکس

Firefox Lockwise در حال حاضر به عنوان یک افزودنی در دسترس است که در تلاش برای بهبود امنیت مرورگر بوده و در بروزرسانی های جدید به عنوان یکی از بخش های اصلی مرورگرها ارائه خواهد شد. گذرواژه ها از طریق قابلیت علاوه بر این که در اما خواهند بود و هرگز سرقت نخواهند شد بلکه از حساب کاربری شما نیز محافظت خواهد شد و به طور کلی شما همیشه به حساب های کاربری مختلف دسترسی خواهید داشت. در واقع این قابلیت یک مدیریت رمز عبور پیشرفته را در اختیارتان قرار خواهد داد.

مدیریت رمز عبور در مرورگر فایرفاکس

این قابلیت همچنین به کاربران یادآوری می کند تا از یک پسورد در چندین سایت مختلف استفاده نکنند و امنیت پسوردها را حفظ نمایند. برای دسترسی به این قابلیت کافی است تا قابلیت Lockwise  را فعال نمایید تا به قابلیت های مدیریت رمز عبور دسترسی پیدا کنید. برای فعال سازی نیست باید وارد بخش Config perefrence شوید و گزینه signon.management.page.enabled را در حالت True قرار دهید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.