تماشا کنید: داستان رسمی پشت نبردهای خونین PUBG سرانجام مشخص شد!

نسل جدیدی از بازی‌های شوتر بوجود آمده‌اند که در سال‌های اخیر با سرعت خیره‌کننده‌ای همه‌گیر و مشهور شده‌اند. این سبک بازی‌ها که بتل رویال نام دارند، بیشتر به دلیل گیم‌پلی و مبارزاتشان شناخته شده هستند و معمولاً توجهی به بخش داستانی آنها نمی‌شود. اما به نظر می‌رسد که پابجی تصمیم گرفته تا این روند را تغییر دهد. سازندگان این بازی به تازگی تریلری سینمایی از آن منتشر کرده‎‌اند که اولین نگاه به تاریخچه مربوط به داستان این بازی را به نمایش می‌گذارد.

ویدئوی مذکور همانطور که اشاره شد تریلری سینمایی بوده و نشانگر تغییرات جدید در سبک بازی یا حالات جدیدی نیست و تنها قصد دارد تا با روایت یک داستان پیش زمینه‌ای بر مبارزاتی که در این بازی انجام می‌گیرد ارائه کند. در ابتدای ویدئو کودکی را در نقشه Erangel بازی مشاهده خواهید کرد که شاهد نبردهای خشنی در حمله به این سرزمین است و موفق می‌شود با پناه گرفتن از این جنگ جان سالم به در ببرد. در این قسمت از تریلر در زمان به جلو سفر می‌کنیم و بعد از تماشای تغییراتی که در این سرزمین به وجود آمده می‌بینیم که آن کودک اکنون به مرد بزرگی تبدیل شده که پایه‌گذاری و کنترل نبردهای بتل رویال در این سرزمین را به عهده دارد. در پایان وی را نشسته بر روی یک صندلی روبه‌روی تعداد زیادی مانیتور مشاهده خواهید کرد که در حال تماشای کشتار بازیکنان برای تبدیل شدن به قهرمان این بازی بتل رویال است.

تاکنون در بازی‌های سبک بتل رویال شاهد ارائه داستان یا پیش‌زمینه‌ای از آنچه این نبردها را به‌وجود آورده نبودیم، اما در بازی‌هایی مانند فورتنایت داستان‌هایی در قالب رویدادهای مختلف ارائه می‌شوند که تغییرات بازی در حالت‌های مختلف را توصیف می‌کند. از سوی دیگر سازندگان بازی پابجی درصدد گسترش این بازی هستند و به همین دلیل به تازگی گلن اسکوفیلد، یکی از تهیه‌کنندگان بازی‌های کال آو دیوتی و دد اسپیس را به خدمت گرفته‌اند.

(15 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • جاوید

    سلام لطفا کمک کنید من نسخه peta pubg رو نصب کردم زبان بازی چینیه به انگلیسی تغییر میدم نمیشه لطفا اگه کسی بلده بگه چیکار کنم انگلیسه شه تلگرام javid_rostami@

    0 پاسخ
  • ShahTITAN

    سلام.شما خودتون هم پابجی موبایل بازی می کنید؟

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.