تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی جدید از بخش VOLTA بازی FIFA 20

طرفداران سری بازی‌های فیفا از رویداد E3 تاکنون در انتظار تریلر و اخبار جدید از بخش تازه اضافه شده به بازی FIFA 20 بودند. این بخش جدید که VOLTA نامگذاری شده در واقع بازگشت فوتبال خیابانی به سری بازی‌های پرطرفدار فیفا بوده که آخرین‌بار در بازی FIFA Street شاهد آن بودیم. در نسخه جدیدی که از این بخش جذاب و دوست داشتنی ارائه شده، قابلیت شخصی سازی کاراکتر بازیکنان اضافه شده و زمین‌های بازی متنوعی نیز برای بازی‌های 4 به 4 یا 3 به 3 و حتی 5 به 5 در نظر گرفته شده است.

در حالت 3 به 3 خبری از دروازه‌بان نیست، البته حالت 4 به 4 نیز به دو بخش با دروازه‌بان و معمولی تقسیم شده اما حالت 5 به 5 نسخه بدون دروازبان ندارد. حتی حالت فوتستال نیز در این بخش به چشم میخورد اما هر کدام از حالت‌های مذکور قوانمین و مقررات مربوط به خود را خواهند داشت. در مجموع 17 زمین بازی جداگانه برای بخش VOLTA مهیا شده که تعدادی از آنها نقاطی مشهور و شناخته شده هستند. اما شاید جالب‌ترین چیزی که تاکنون در مورد بخش جدید VOLTA در فیفا 20 معرفی شده بخش داستانی آن است. ابن حالت بازی که بصورت تک‌نفره قابل بازی خواهد بود جایگزین حالت Journey شده و طی ان با ساختن تیم مورد علاقه خود تلاش خواهید کرد تا به مسابقات قهرمانی جهان VOLTA FOOTBALL در بوینس آیرس راه پیدا کنید.

حالت‌های بازی دیگری که در فیفا 20 خواهیم ید شامل VOLTA Tour، VOLTA League و VOLTA Kick-off هستند. که به تربیت حالت اول بصورت چند نفره و مشابه حالت Squad Battles، حالت دوم بصورت چندنفره آنلاین و حالت سوم نیز همانطور که از نام آشنای آن مشخص است بصورت انتخابی و بین بازیکنان انجام ی‌گیرد. بازی فیفا 20 نزدیک به 45 روز دیگر و در تاریخ 24 سپتامبر (2 مهر) برای کنسول‌های خانگی و رایانه‌های شخصی ارائه می‌شود.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.