با بازی موبایلی باب اسفنجی: شلوار مکعبی کیفیت آشپزی خود را ارتقاء دهید!

نسخه‌های متعددی از بازی موبایل SpongeBob یا همان باب اسفنجی در هر دو پلتفرم اندروید و iOS ساخته شده است. با این حال، Nickelodeon باور دارد که هنوز می‌تواند یک نسخه جذاب‌تر از این بازی را برای گیمرهای موبایلی توسعه دهد. SpongeBob: Krusty Cook-Off نام بازی جدید موبایلی‌ای است که در آن بازیکنان می‌توانند با شخصیت نمادین سری انیمیشن‎های محبوب، یعنی باب اسفنجی شلوار مکعبی سفارشات غذایی را آماده کنند.

این بازی آشپزی روندی شبیه به آنچه که در بازی Overcooked دیده‌ایم دارد. اورکوکد یک شبیه‌سازی آشپزی است که که کنسول‌ها و کامپیوترهای خانگی قابل بازی است. بازی موبایلی باب اسفنجی دارای حالتی مالتی پلیر برای آشپزی با کمک هم‌تیمی نیست اما شما می‌توانید در رقابت با دیگر بازیکنان همبرگرهای مخصوص خرچنگی (Krabby Patty) باب اسفنجی با دستور پخت جادوییش بپزید.

 این بازی به پلیرها اجازه می‌دهد تا آشپزخانه خود در زیر آب را شخصی‌سازی کنند و با شخصیت‌های آشنای انیمیشن باب اسفنجی شلوار مکعبی ارتباط برقرار کنند. هنوز زمان انتشار رسمی این بازی اعلام نشده است، اما می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نزدیک جزئیات بیشتری از آن منتشر شود. بازی SpongeBob: Krusty Cook-Off توسط Tilting Point و استودیوی Nukebox با همکاری Nickelodeon توسعه داده شده است. این بازی احتمالاً در زمستان امسال برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تریلر معرفی این بازی را تماشا بفرمایید و نظرات خود را درخصوص آن با ما به اشتراک بگذارید.

(28 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.