تماشا کنید: مقایسه حالت بتل رویال CoD: Black Ops 4و CoD: Mobile

تب بازی‌های آنلاین چندنفره در سال‌های اخیر موفقیت‌های فراوانی برای بسیاری از بازی‌ها در سبک شوتر به همراه داشت. یکی از موفق‌ترین بازی‌ها در این زمینه سری کال آو دیوتی بوده که هنوز جزء پرطرفدارترین بازی‌های شوتر آنلاین به حساب می‌آیند. سازندگان این سری بازی‌ها با مشاهده محبوبیت خیره‌کننده سبک بازی بتل رویال، سلطنت خود در زمینه بازی‌های آنلاین در خطر دیدند و در نتیجه تصمیم گرفتند تا با ارائه سبک بازی‌های بتل رویال در نسخه‌های جدید CoD طرفداران این سبک را جذب محصولات خود کنند.

اولین بار در Black Ops 4 و طی یک به‌روزرسانی جدید حالت بتل رویال با نام Blackout منتشر شد. الهام گرفتن از عناصر پرطرفدار دیگر عناوین بتل رویال در بلک‌اوت باعث شد تا این بازی با استقبال قابل قبولی مواجه شود. در نتیجه سازندگان سری بازی‌های کال آو دیوتی تصمیم گرفتند تا پا به قلمرو دستگاه‌های هوشمند قابل حمل مانند موبایل و تبلت گذاشته و شانس خود را در ارائه یک بازی جدید برای این دستگاه‌ها امتحان کنند. جای تعجب نبود که حالت بتل رویال ویژه‌ای نیز برای آن در نظر گرفته شد.

مقایسه بتل رویال کال آو دیوتی موبایل و Black Ops 4 

بازی کال آو دیوتی موبایل از هفته گذشته برای گوشی‌های اندرویدی و دستگاه‌های iOS عرضه شده است. این بازی توانست در اولین هفته انتشار خود با استقبال بسیار خوبی مواجه شود که البته به‌نظر می‌رسد این استقبال از سطح انتظار سازندگان بازی هم فراتر بود، چرا که بارها سرورهای آنها را با مشکل مواجه کرد. مشخصاً طرفداران سری بازی‌های CoD از تجربه نسخه جدید آن در گجت‌های موبایلی خود بسیار خوشحال هستند. اما دلیل دیگر استقبال چشمگیر از این بازی را می‌توان گرافیک خوب در مقایسه با دیگر بازی‌های شوتر یا بتل رویال موبایلی دانست.

ویدئویی که در این مطلب مشاهده خواهید کرد در بخش‌های مختلف نسخه جدید بازی ندای وظیفه را با نسخه قبلی یعنی Black Ops 4 مقایسه کرده است. اگرچه تفاوت قدرت پردازشی دستگاه‌های اجرا کننده این دو بازی بسیار متفاوت و غیرقابل مقایسه به نظر می‌رسند، اما با تماشای این ویدئو به پیشرفت صنعت بازی‌سازی موبایل و نزدیک شدن کیفیت گرافیکی آنها به بازی‌های کنسولی پی خواهید برد و می‌بینید که اکتیویژن با همکاری تنست و استودیو بازی‌سازی تیمی عملکردی بسیار خوبی از خود نشان داده‌اند.

آیا شما تجربه بازی در سبک بتل رویال بازی‌های CoD: BO 4 و CoD Mobile را داشته‌اید؟ به نظر شما کدامیک از این نسخه‌ها می‌تواند جذابیت بیشتری برای کاربران عمومی داشته باشد؟ (لینک دانلود ویدئو)

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • 1080 بزار 720 مال زمان نت 128 کیلوبیته

    0 پاسخ
  • saeed20

    گرافیک نسخه موبایلش بهتر از پابجیه :)

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.