صحبت‌های مدس میکلسن درباره‌ی هیدئو کوجیما و بازی Death Stranding

«هیدئو کوجیما»، برای بازی جدیدش که «Death Stranding» نام دارد، از ستارگان سرشناسی از جمله «نورمن ریدس»، «لیندسی واگنر»، «لئا سیدو»، «گیرمو دل ‌تورو»، «نیکلاس ویندینگ رفن» و «مدس میکلسن» بهره گرفته است. میکلسن در گفتگویی با وب‌سایت روسی «TASS»، راجع‌به همکاری با کوجیما صحبت کرده و گفته که او فردی الهام‌بخش است. در ادامه خبر باسخت‌افزارمگ همراه باشید.

«این بازی ساعت‌های زیادی طول خواهد کشید. من دو ساعت با آن سپری کردم و مغزم منفجر شد! این‌که ببینیم این بازی ما را به کجا می‌برد، دیوانه‌کننده بود. نه‌تنها از لحاظ بصری معرکه بود، بلکه نحوه‌ی اجرای آن هم بی‌نظیر محسوب می‌شد. این چیز جدیدی است که تا‌به‌حال ندیده‌ایم و به‌نظرم این همان چیزی است که مردم از هیدئو کوجیما انتظار دارند. او پدرخوانده‌ی خلق چیزهای جدید است.

«اول از همه، او خیلی آرام و روشن‌فکرانه داستان را روایت می‌کند. این بازی رمانی گرافیکی است که نشان می‌دهد او می‌خواهد چه کار کند. ما حین ساخت بازی در یک اتاق با پرده‌های سبز بودیم و سرتاپای‌مان از لباس‌های سبز به‌علاوه یک کلاه به همراه دوربین پوشیده شده بود که خیلی عجیب و غریب است. صحنه‌های کوچکی را می‌ساختیم و نمی‌دانستیم خط داستانی دقیقا چیست، زیرا این برای یک بازی ساخته می‌شد که بازیکنان می‌توانستند داستان آن را تغییر بدهند. بااین‌حال، ما تمامی صحنه‌ها را فیلمبرداری کردیم. خوش‌بختانه، من تنها کسی نبودم که لباس سبز به تن داشت و بقیه هم همین‌طور بودند، در نتیجه خیلی باحال بود!

«من خیلی اصرار دارم تا دیدی که هیدئو از بازی دارد را بفهمم، و منظورم این نیست که دستورالعمل واضحی بدهد و برای مثال بگوید «برو آن‌جا، بنشین، دیالوگت را بگو»، من از این موضوع متنفرم. بلکه می‌خواهم ذهنیت و بینش او را بفهمم و حتی ایده‌هایی ارائه کنم که می‌توانند در این دنیایی که او خلق کرده جای بگیرند. هیدئو خیلی الهام‌بخش بود.»

میکلسن همچنین درباره‌ی شخصیتش هم اطلاعاتی داده و گفته که تنها یک نقش منفی ساده نیست و این شخصیت، نسبت به چیزهایی که در تریلرها دیده‌ایم، عمق بیشتری خواهد داشت.

«با گذشت ساعت‌ها و روزها از بازی کردن، شخصیت‌ها را بهتر خواهیم شناخت. مطمئن نیستم که می‌توانم اطلاعات زیادی بدهم یا نه، اما هرچه بیشتر بازی کنید، شاهد گسترش شخصیت‌ها و پیدا کردن سرنخ‌هایی خواهید بود که می‌توانند معماها را حل کنند. بنابراین، من نمی‌گویم که این شخصیت فقط یک نقش منفی است.»

بازی «Death Stranding» در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان) برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.