به‌گفته‌ی سازنده‌ی Cyberpunk 2077، کنسول‌های نسل بعدی معرکه خواهند بود

استودیوی «سی‌دی پراجکت» اخیرا در مراسم پی‌ای‌ایکس استرالیا حضور داشته و با به نمایش گذاشتن بازی «سایبرپانک 2077» (Cyberpunk 2077)، جزئیات جدیدی را هم به اشتراک گذاشته که در خبر «سایبرپانک 2077 قابلیت‌های زیادی در اختیار شما می‌گذارد» آن‌ها را پوشش داده‌ایم. در طی مصاحبه‌ی وب‌سایت «گیم‌اسپات» با «جان مامیس»، که از سازندگان این استودیو است، از او پرسیده شد که نظرش راجع‌به کنسول‌های نسل بعدی، یعنی «پلی‌استیشن 5» و «اکس‌باکس اسکارلت» و تاثیرشان روی بازی‌های نقش‌آفرینی چیست. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

او گفته:

«واقعا معرکه خواهد بود. خیلی خوبه که همیشه کنسول‌های جدیدی به بازار بیایند و من واقعا نمی‌توانم صبر کنم که روی آن‌ها کار کنم. در آینده خواهیم دید که چه کارهایی می‌توانیم با آن‌ها انجام بدهیم. دیدن پیشرفت بازی‌ها خیلی جالب است و آن‌ها دائم در حال واقعی‌تر شدن هستند. خیلی دوست دارم که روی این‌گونه بازی‌ها کار کنم. هر چه فناوری و کنسول‌ها قوی‌تر باشند، بیشتر به نفع من به‌عنوان یک توسعه‌دهنده بازی خواهد بود.»

بااین‌که مامیس حرفی درباره‌ی انتشار سایبرپانک 2077 برای کنسول های نسل بعدی نزده، اما دور از ذهن است که این اتفاق نیفتد. از این‌ گذشته، باتوجه به تمام سخت‌افزارهای قدرتمندی که در اختیار پلی‌استیشن 5 و اکس‌باکس اسکارلت است، استفاده‌ی دوباره از همان دنیا می‌تواند خیلی‌ بهتر باشد و کیفیت بالاتری ارائه بدهد. به‌علاوه، این کنسول‌های جدید کاربران جدیدی را هم به دنبال دارند که می‌توانند با استفاده از این بازی‌ها، محبوبیت آن‌ها را بیشتر کنند.

سایبرپانک 2077، برای انتشار در تاریخ 16 آوریل 2020 (28 فروردین 99) برنامه‌ریزی شده و کاربران کامپیوتر، پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان می‌توانند آن را تجربه کنند.

(2 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.