PlayStation 5 از PlayStation Now پشتیبانی خواهد کرد

تقریبا همه احتمال می‌دادند که این اتفاق بیفتد، اما «سونی» به‌طور رسمی اعلام کرد که کنسول جدید «پلی‌استیشن 5» از سرویس استریم بازی «پلی‌استیشن نَو» (PlayStation Now) پشتیبانی خواهد کرد. «یاسوهیرو اوساکی»، از بخش شبکه  شرکت «سونی اینتراکتیو انترتینمنت» هم پیش‌ از این در طی یک مصاحبه این موضوع را تایید کرده بود. او همچنین خاطرنشان کرد که هیچ برنامه‌ای برای آوردن این سرویس به گوشی‌های هوشمند ندارند. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

این سرویس شامل بازی‌های زیادی شده و هر ماه به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. قبلا در مطلب «سونی از کاهش قیمت PlayStation Now خبر داد» راجع‌به کاهش قیمت این سرویس و همچنین اضافه شدن بازی‌های بزرگی از جمله «خدای جنگ» (God of War)، «بدنام: فرزند دوم» (inFAMOUS Second Son)، «اتومبیل‌دزدی بزرگ ۵» (Grand Theft Auto V)، و «آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد» (Uncharted 4: A Thief's End) صحبت کرده بودیم. البته به‌گفته‌ی سونی، این بازی‌ها تنها تا 2 ژانویه 2020 در دسترس خواهند بود.

با دارا بودن بیش از 700 عنوان و قیمت 9.99 دلار برای هر ماه، پلی‌استیشن نو سرویس واقعا به‌صرفه‌ای به‌نظر می‌رسد. باید منتظر عرضه شدن پلی‌استیشن 5 باشیم تا ببینیم سونی چگونه برای این سرویس استریم خود تبلیغ می‌کند. پلی‌استیشن 5 تقریبا در پاییز 2020 به بازار عرضه می‌شود و احتمالا طی یک مراسم در فوریه 2020، اطلاعات بیشتری راجع‌به آن به‌دست خواهیم آورد.

(0 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.