نسل بعدی کنسول اکس‌باکس، ارتقای بزرگی در CPU خواهد داشت

به‌سرعت داریم به انتشار نسل بعدی کنسول اکس‌باکس و پلی‌استیشن نزدیک می‌شویم. تقریبا یک سال تا عرضه این کنسول‌ها به بازار مانده و مثل همیشه، صحبت‌های زیادی درباره‌ی ویژگی‌ها و مشخصات‌ آن‌ها شنیده می‌شود. حال حرف‌هایی درباره‌ی پردازنده‌ی نسل جدید اکس‌باکس شنیده شده و به‌نظر می‌رسد قرار است با پیشرفت بزرگی روبه‌رو باشیم. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

در جدیدترین شماره مجله رسمی اکس‌باکس برای ماه نوامبر، «آرون گرین‌برگ»، مدیر تبلیغاتی این شرکت، صحبت‌هایی راجع‌به کنسول جدید داشته و قول ارتقای بزرگی در پردازنده‌ی آن را داده است. به‌گفته‌ی او، این شرکت می‌خواهد نه‌تنها روی بهبود گرافیک، بلکه روی نرخ فریم بهتر هم کار کند.

او گفته:

«برای نسل بعدی، من فکر می‌کنم با یک پیشرفت بزرگ در پردازنده روبه‌رو خواهید شد، برای این‌که ما واقعا می‌خواهیم شما با هیچ فریم‌ورکی مشکلی نداشته باشید. ما قطعا می‌توانیم کیفیت 4K را ارائه بدهیم، اما اکنون می‌توانیم 120 فریم بر ثانیه هم داشته باشیم که به‌نظرم این قابلیت چیزی نیست که مردم هر جایی بتوانند آن را پیدا کنند.»

به‌نظر می‌رسد اکس‌باکس و پلی‌استیشن جدید، تمرکز زیادی روی افزایش قدرت و کیفیت دارند و می‌خواهند تغییر بزرگی در دنیای بازی‌های ویدیویی ایجاد کنند. بااین‌حال، باز هم باید صبر کنیم تا در سال آینده اطلاعات بیشتری درباره‌ی این کنسول‌ها به‌دست بیاوریم.

(14 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • بعد از معرفی کنسولای جدید سهام AMD باید رشد چشمگیری داشته باشه!

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.