دیگر فکر تقلب در بازی پابجی موبایل را از سرتان بیرون کنید!

اولین نسخه از بازی بتل رویال Player Unknown's Battleground اواخر سال 2017 میلادی برای کنسولهای خانگی و رایانه‌های شخصی عرضه شد. موفقیت‌های کسب شده توسط این بازی برای سازندگان آن دلیل خوبی بود تا دست به تهیه و عرضه نسخه موبایل این بازی نیز بزنند. تهیه یک بازی موبایلی تفاوت‌های فراوانی با بازی‌های مخصوص کنسول‌های رایانه‌های شخصی دارد از جمله آنها می‌توان به راحتی تقلب در این بازی‌ها اشاره کرد. امری که در چند مدت اخیر باعث شده بود تا گیمر‌ها از نسخه موبایلی بازی پابجی بسیار دلسرد باشند.

سازندگان پابجی موبایل با توجه به اعتراضات گیمرها در دوره‌های زمانی مختلف انواع سیستم‌های ضد تقلب را برای بازی خود مورد آزمایش قرار دادند، اما همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، تهیه یک بازی موبایلی بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که بتوان به راحتی به پشتیبانی از آن پرداخت. گیمر‌های متقلب همواره دست به استفاده از چیت‌های متنوع و جدید برای تقلب در پابجی موبایل می‌زنند و این موضوع باعث شده بود تا دیگر گیمر‌ها تجربه ناخوشایندی از بازی خود داشته باشند. اما به نظر می‌رسد دوران تقلب در بازی پابجی موبایل رو به پایان باشد چراکه در خبرها آمده سازندگان بازی دست به استفاده از جدیدترین و موثرترین روش‌ها برای بازی خود زده‌اند.

پابجی موبایل دیگر جایی برای چیترها نخواهد بود

سیستم جدید با جستجو در نرم‌‌افزارهای مشکوک و اطلاعات دستکاری شده گیمر‌های متقلب را به‌راحتی و با سرعت بیشتری پیدا می‌کند. هم چنین بازی از یک کتابخانه همیشه در حال گسترش از اطلاعات مربوط به نرم افزارهای مشکوک به تقلب نیز استفاده می‌کند تا عملیات جستجو تسهیل پیدا کند. به کمک این سیستم جدید توسعه دهندگان بازی می‌توانند با سرعت عمل بیشتری گیمر‌هایی را که با استفاده از چیت سعی در بدست آوردن برتری ناعادلانه نسبت به دیگران دارند را پیدا کنند. یعنی اکنون ناظران می‌توانند در حین انجام هر مرحله بازیکنان متقلب را از بازی بیرون کنند تا ادامه بازی برای دیگر گیمرها تجربه تلخی نباشد.

طبیعتاً جزئیات دقیق و نوع عملکرد این سیستم توسط سازندگان آن منتشر نخواهد شد تا گیمر‌های متقلب نتوانند به راحتی روش‌های دور زدن آن را بیابند. اما همین که اکنون طرفداران پابجی موبایل می‌دانند که سازندگان بازی با تلاش فراوان سعی در فراهم کردن تجربه خوشایندتری از این بازی برای آن‌ها دارند می‌تواند خبر خوشی برایشان باشد. به نظر نمی‌رسد که برای استفاده از سیستم جدید نیاز به دانلود محتوای سنگین جداگانه برای گیمرها باشد پس از هم اکنون می‌توانید امیدوار باشید که سیستم ضد تقلب جدید فعال بوده و دیگر شاهد حضور گیمر‌های متقلب در پابجی موبایل نخواهیم بود.

(11 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • محسن

  حاضرم اکانت لول ۷۱ خودم رو تقدیم کنم روزی که چیتر نباشه....این محاله چون خود تنسنت چیت میفروشه....طرف کی دی ۵۸ هست کاپ کانک اونوقت هنوز بن نشده....همش دروغه محاله پاکسازی بشه از وجود عرب های هکر !!!!!

  1 پاسخ
 • nima0782

  در پاسخ به: محسن

  افرین منم lvl75هستم بری تو کاپای جهانی میتونی kdهاشونو ببینی پولی ک خرج میکنن واسه بازی و چیتایی ک میخرن گیر بهشون نمیدن

  0 پاسخ
 • Amir mahdi

  ;)بد نبود .
  اسمم Mahdi 10mer

  0 پاسخ
 • Amir

  اشتباه نمیزنید دیروز ۷ تا بازی رفتم ۵ تاش هکر داشت

  0 پاسخ
 • Amir

  پابجی بازیه باحالیه اسمم تو پابجی=Amir8414

  0 پاسخ
 • هندیا خدای چیتن... خدا به راه راست هدایتشون کنه

  1 پاسخ
 • محمدهادی زارع

  هر ده تا مچ که میرم پنج تاش توش چیتره کی میگه چیترا جمع شدن! بخدا روز به روز زیاد میشن و اینکه بگیم چیترا یه روزی دیگه تو این بازی نیستن واقعا بی معناست هستن و رو به بیشتر شدن میرن!

  اسمم PB亗HADI

  0 پاسخ
 • خیلی خوبه.من خودم طرفدار پابجی موبایل هستم.اسمم Aladargtryst

  2 پاسخ
 • سعید

  :emoji8این جمله خیلی سنگینه من نبفهمم!!
  یعنی اکنون ناظران بازی می‌توانند در حین انجام هر مرحله بازیکنان متولد:emoji0را از بازی بیرون کنند تا ادامه بازی برای دیگر گیمرها تجربه تلخی نباشد

  بازیکنان متولد.. تولد!!
  هپی برد دی!!:smiley0

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.