تماشا کنید تریلر زمان انتشار بازی Need For Speed: Heat

یکی از جذابترین و پرطرفدارترین بازی‌های سبک اتومبیلرانی سری بازی‌های نید فور اسپید است که در طی سالیان مختلف با نسخه‌های گوناگون با تنوع بالایی عرضه شده بود. اما سازندگان این بازی یعنی Electronic Arts نتوانستند در بعضی از این نسخهها رضایت گیمرها و طرفداران این سری را جلب کنند. سازندگان بازی اگرچه با احترام به نظر گیمرها دست به تغییر روش‌ها و داستان و سبک بازی نسخه بعد می‌زدند اما همچنان قادر به جلب نظر دوباره گیمرها نبودند. این موضوع چندین سال است که ادامه دارد و همچنان تولید کنندگان بازی نید فور اسپید امیدوارند با انتشار نسخه جدید بتوانند دوباره جای خود را در قلب طرفداران پیدا کنند.

تنها 10 روز تا انتشار بازی Need For Speed: Heat باقی مانده است، سازندگان بازی این مدت را بهترین زمان برای انتشار تریلر نهایی بازی در نظر گرفتند. نسخه جدید یکی از نسخه‌های مورد انتظار سری بازی‌های نید فور اسپید است که به جز بازی اصلی نرم‌افزار دیگری مخصوص گوشی‌های موبایل نیز دارد. NFS heat studio نرم افزار شخصی سازی و مکمل بازی اصلی نید فور اسپید هیت است گیمرها از طریق آن می‌توانند ماشین‌های مورد نظر خود را خریده و به شکل دلخواه شخصی سازی کنند. از زمان ارائه این نرم‌افزار تا کنون بیش از صدهزار گیمر از این نرم‌افزار استفاده کرده و ماشین‌ها را به سبک مورد علاقه خود تغییر ظاهر داده‌اند.

همانطور که در جزئیات قبلی منتشر شده مربوط به این بازی خوانده بودیم نید فور اسپید هیت شامل مسابقه‌هایی رسمی و قانونی در طول روز و مسابقه‌های غیر قانونی در طول شب خواهد بود. با شرکت در این مسابقات می‌توانید منابع مورد نیاز برای شخصی سازی و خرید ماشین‌های جدید و تقویت آنها را به دست بیاورید. البته باید به خاطر داشته باشید که هرچند مسابقات قانونی که در طول روز انجام می‌شوند دردسری برای راننده‌ها درپی ندارند، اما از آنجایی که مسابقه در شب کاملا غیرقانونی بوده، نیروی پلیس با تمام قوا با ریسرها مقابله خواهد کرد. تریلر نهایی بازی که ساعاتی پیش منتشر شده است علاوه بر به تصویر کشیدن دوباره قسمت‌هایی از بخش داستانی بازی تصاویری از خودروهای شخصی سازی شده توسط گیمرها در نرم افزار NFS heat studio را نیز به نمایش گذاشته است. جدیدترین نسخه از سری بازی‌های نید فور اسپید 8 نوامبر (17 آبان) برای کنسول‌های خانگی و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

(4 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • دقایقی پیش EA عنوان استار وارز : جدای فالن اوردر را برای پیش خرید کردن داخل استیم عرضه کرد و شایعه خوشحال کننده تبدیل به واقعیتی زیبا شد
  بازی بعدی APEX هستش که قرار عرضه بشه و این شروع دوباره همکاری EA و STEAM هستش

  1 پاسخ
 • بالاخره شایعات، حقیقی شد :-bd

  0 پاسخ
 • ای کاش یک سرور بذارن تو این خاورمیانه لعنتی بتونیم با پینگ پایین بازی کنیم.. تا کی عذاب اخه.. یک بازی خوب اخه بگو با پینگ زیر 50؟
  Csgo که پرچیترِ زولا هم که جیباتو خالی میکنه...
  چرا اخه

  1 پاسخ
 • مهدی ق.

  در پاسخ به: ↩امیرمحمد↪

  بتلفیلد 1 سرورهای خاورمیانه داره ! البته دیرگذاشتن حدود 2 سال بعد از عرضه بازی قرار دادن سرورهارو الانم زیاد کسی این سرورهارو نمیشناسه که پلیرهای خاورمیانه هم زیاد بشه

  0 پاسخ
 • عالی.

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.