کاربران سرویس PlayStation Now به 1 میلیون نفر رسید

درحالی‌که همه درباره‌ی اجرای سرویس استریم در آینده بحث می‌کنند، شرکت «سونی» با سرویس «پلی‌استیشن نَو» (PlayStation Now) مدت‌هاست که استریم بازی‌های ویدیویی را به مرحله‌ی اجرایی رسانده است. این سرویس خیلی قبل‌تر از زمانی که شرکت‌هایی از جمله «گوگل» و «مایکروسافت» بخواهند به سراغش بروند، در دسترس کاربران بوده و اکنون هم با تعداد چشمگیری از آن‌ها، به یک سطح بالایی دست پیدا کرده است. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

به‌تازگی مشخص شده که کاربران سرویس استریم پلی‌استیشن نو به یک میلیون نفر رسیده است. این اتفاق بلافاصله بعد از کاهش قیمت این سرویس توسط سونی و تبلیغات برای آن رخ داد. این سرویس شامل بازی‌های زیادی شده و هر ماه به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. در این سرویس بازی‌های بزرگی از جمله «خدای جنگ» (God of War)، «بدنام: فرزند دوم» (inFAMOUS Second Son)، «اتومبیل‌دزدی بزرگ ۵» (Grand Theft Auto V) و «آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد» (Uncharted 4: A Thief's End) قرار دارند و قیمت پایین آن هم باعث شده کاملا به‌صرفه تلقی شود. تعداد کاربران در آوریل سال جاری حدود 700 هزار نفر بود، بنابراین سونی در این مدت با رشد فوق‌العاده‌ای برای سرویس خود مواجه بوده است.

پیش از این به اطلاع‌تان رساندیم که سرویس پلی‌استیشن نو برای پلی استیشن 5 هم عرضه خواهد شد و سونی نیز برنامه‌ریزی‌های زیادی برای این سرویس دارد و آن را گسترده‌تر از قبل خواهد کرد. با تبدیل شدن استریم بازی‌های ویدیویی به بخش بزرگی از این صنعت، سونی با توجه به زیرساخت‌هایی که برای این سرویس و جذب کاربران به وجود آورده، قطعا سود زیادی خواهد کرد و به یکی از بهترین برندها در این زمینه تبدیل خواهد شد.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.