تماشا کنید: تریلر Gylt؛ بازی جدید گوگل استیدیا

مدتی پیش بالاخره خبر شروع‌ به‌کار سرویس اشتراکی «گوگل استیدیا» (Google Stadia) از هفته‌ی آینده به‌ گوش رسید، اما تا حدی موجب ناامیدی شد، زیرا تنها 12 بازی خواهد داشت که بسیاری از آن‌ها مدت زیادی است که در دسترس گیمرهای سراسر جهان هستند. اما یک بازی جدید و امیدبخش می‌تواند «Gylt» باشد که به‌تازگی تریلر ترسناک و شبح‌واری هم از آن منتشر شده است. در ادامه با سخت‌افزارمگ و تریلر بازی Gylt همراه باشید.

این تریلر تضاد بین سبک کارتونی و فضای ترسناک بازی را به نمایش می‌گذارد و داستان دختربچه‌ای را روایت می‌کند که به دنبال یک دختر گمشده می‌گردد. این بازی پتانسیل این را دارد که به‌عنوان یک بازی مستقل و دوست‌داشتنی راه خود را از بقیه دور کند و به جذب مخاطبان خاص خودش بپردازد.

استیدیا یک سرویس اشتراکی بازی ابری است که توسط گوگل راه‌اندازی شده و می‌تواند بازی‌های کامپیوتری را تا کیفیت 4K و سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا کند. این سرویس از طریق کامپیوتر، تبلت، گوشی‌های هوشمند و تلویزیون قابل استفاده خواهد بود.

Gylt در 19 نوامبر برای شروع به‌کار استیدیا عرضه می‌شود و فعلا به‌طور انحصاری برای این پلتفرم در نظر گرفته شده است. در ادامه می‌توانید این تریلر را ببینید:

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.