کوجیما: در صورت ساخت دنباله Death Stranding با نورمن ریداس، از صفر شروع میکنم

Death Stranding ساخته هیدئو کوجیما، بازی‌ساز موفق سابق شرکت کونامی و مدیر حال حاضر استودیو کوجیما پروداکشنز از جمله بازی‌های امسال بود که سر و صدای زیادی به پا کرد و توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرد.

مانند دیگر آثار کوجیما، این عنوان نیز از داستانی بسیار قوی و شخصیت پردازی‌های جذاب بهره میبرد و همین باعث شده تا Death Stranding یک گزینه صد در صد پیشنهادی برای هر گیمر قرار گیرد. توسعه و ساخت این بازی 4 سال از عمر کوجیما را صرف خود کرد و با اینکه این بازی را نمیتوان مناسب برای تمامی سلیقه‌های گیمرها دانست، اما Death Stranding توانست نقدهای خوبی را از منتقدین نیز دریافت کند. حال کوجیما به احتمال ساخت دنباله این بازی جذاب اشاره کرده و ممکن است در آینده شاهد قسمت دوم و ادامه این بازی با حضور نورمن ریداس باشیم.

در مصاحبه‌ای که به تازگی Vulture از هیدئو کوجیما منتشر کرده و وی درباره جدیدترین بازی ساخت خود صحبت کرده است و از صحبت‌های او میتوان اینگونه برداشت کرد که کوجیما به ساخت دنباله عنوان Death Stranding و همکاری دوباره با نورمن ریداس علاقمند است. در طول مدت توسعه این بازی، کوجیما و ریداس که نقش اصلی این بازی را بر عهده داشته، تبدیل به دوستان صمیمی شده اند و در بخش نهایی مصاحبه کوجیما آمده است که اگر این بازیساز بخواهد دنباله بازی را با همکاری ریداس بسازد، کار را از صفر آغاز خواهد کرد.

نورمن مارک ریداس، پیش از نقش آفرینی در بازی Death Stranding، به واسطه حضور در سریال پرطرفدار Walking Dead به شهرت رسید و اکنون به نظر میرسد او به اندازه‌ای توانسته نظر کوجیما را جلب کند که گزینه اصلی وی برای ساخت ادامه یک بازی مهم این بازی‌ساز ژاپنی محسوب می‌شود. Death Stranding در حال حاضر برای پلی استیشن 4 در دسترس است و سال آینده گیمرهای کامپیوترهای شخصی نیز میتوانند این عنوان زیبا را تجربه کنند.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.