تماشا کنید: تغییرات گرافیکی بازی Age of Empires 2: Definitive Edition نسبت به نسخه قبلی

سال 1999 میلادی برای اولین بار بازی Age of Empires 2 عرضه شد و به لطف گرافیک خوب در زمان خود و گیم پلی فوق العاده‌اش توانست در کمتر از یک ماه به فروش 2 میلیون نسخه دست پیدا کند. مدتی بعد سازندگان بازی با ارائه یک نسخه الحاقی به جذابیت‌های این بازی افزودند. اما پس از آن تا مدت‌ها دیگر خبری از نسخه جدید برای این بازی به خصوص نبود. با این حال جامعه طرفداران سری بازی‌های Age of Empires همچنان به حمایت از آن پرداختند و این باعث شد که در سال 2013 دوباره شاهد ارائه نسخه جدیدتری از آن با نام  Age of Empires 2 باشیم. نسخه جدید هم توسط سازندگان بازی با بسته‌های الحاقی پشتیبانی شد و در نهایت پس از گذشته نزدیک به بیست سال، مدتی پیش نسخه دیگری از این بازی محبوب ارائه شد که علاوه بر بهبودهای گرافیکی بخش‌های جدیدتری نیز به آن اضافه شده است.

بازی Age of Empires 2: Definitive Edition تغییرات متعددی نسبت به نسخه‌های قبلی با خود به همراه دارد و یکی از این تغییرات اضافه شدن انیمیشن تخریب ساختمان‌ها می‌باشد. به عنوان یک بازی استراتژیک عدم وجود این انیمیشن با توجه به اینکه شاهد نسخه بازسازی شده از یک بازی خیلی قدیمی هستیم چندان نکته قابل توجهی نبود. اما اگر نسخه جدید را در اختیار داشته و به بازی با آن پرداخته باشید خواهید دید که تنها همین انیمیشن ساده چقدر به جذابیت‌های بازی افزوده است. در این مطلب، ویدیویی با شما به اشتراک گذاشتیم که شامل تمامی ساختمان‌های wonders of the world بود و خواهید دید که علاوه بر تغییرات جزئیات ظاهری انیمیشن تخریب آنها نیز به نمایش گذاشته می‌شود.تغییرات گرافیکی بازی Age of Empires 2 Definitive Edition

آیا تاکنون تجربه بازی با نسخه‌های پیشین یا نسخه جدید سری بازی‌های Age of Empires را داشته‌اید؟ به نظر شما کدام یک از نسخه‌های این بازی جذابیت بیشتری نسبت به دیگر نسخه‌ها داشته است؟ به غیر از Age of Empires چه بازی‌های دیگری هستند که منتظر ارائه نسخه جدید یا بازسازی شده از آنها هستید؟ نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان وبسایت سخت‌افزار به اشتراک بگذارید.

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • نسخه Age of empire 3 از همشون بهتره. شنیدم 4 تم مبخواد بیاد. لطفا یه مقاله هم راجع به اون بذارید.

    0 پاسخ
  • خیلی خوب بود ولی حقیقتا توقع من هم خیلی بیشتر از اینا بود

    0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.