حضور سونی در E3 2020 در هاله‌ای از ابهامات: مایکروسافت از فرصت استفاده ‌می‌کند

سال گذشته سونی در اقدامی غافل گیر کننده در نمایشگاه E3 که به عنوان یکی از مهم ترین نمایشگاه‌های صنعت گیم محسوب میشود حضور پیدا نکرد تا تغییر عظیمی در روند اخبار بازی‌های ویدئویی ایجاد شود. پیش بینی بر این بود که این غیبت در یک دوره و کوتاه مدت باشد چرا که سونی شاید چیز زیادی برای نمایش گذاشتن در سال 2019 نداشت و در سال جدید باز هم شاهد حضور کمپانی ژاپنی در رویداد E3 باشیم اما به نظر میرسد باید به غیبت سونی در این نمایشگاه خود را عادت دهیم.

بر اساس گزارشات تازه منتشر شده، اطلاعات درز پیدا کرده از درون کمپانی سونی حاکی از این دارند که باری دیگر این کمپانی در E3 امسال غایب خواهد بود در حالی که کمپانی‌های رقیب از این موضوع نهایت استفاده را خواهند برد. هنوز حضور یا عدم حضور سونی در این نمایشگاه توسط کمپانی تائید نشده و حضور این شرکت در رویداد بزرگ E3 2020 در هاله ای از ابهامات قرار دارد. VGC در این مورد مصاحبه ای با تیم ایکس باکس کمپانی مایکروسافت صورت داده و این کمپانی رقیب اعلام کرده تحت تاثیر غیبت سونی در E3 امسال، در حال برنامه ریزی است تا بتواند از این موقعیت استفاده کامل را ببرد. مایکل پکتر، تحلیلگر Wedbush Securities نیز در رابطه با حضور سونی گفته است که تا جایی که من اطلاع دارم سونی برنامه ای برای حضور در E3 2020 ندارد. هر چند که امیدوارم سونی تغییر نظر دهد اما این اتفاق بعید است.

در حال حاضر تا زمان انتشار بیانیه سونی، این گزارش جنبه در حد یک شایعه است و جنبه غیر رسمی دارد، اما به هر حال E3 یکی از رویدادهای بزرگ صنعت گیم است و حضور کمپانی مهمی همچون سونی در آن به تنهایی اعتبار زیادی به آن میدهد و غیبت کمپانی نیز میتواند از هیجان این نمایشگاه بکاهد. با این حال قطعا بزرگترین سوال طرفداران سونی در حال حاضر این است که پلی استیشن 5 چه زمانی رونمایی خواهد شد؟ پیش بینی میشد که این کنسول در CES 2020 رونمایی شود در حالی که کمپانی ژاپنی این نمایشگاه مهم را در مورد کنسول نسل بعد خود، فقط با رونمایی از لوگوی دستگاه به اتمام رساند که بسیار ناامید کننده بود. حال باید صبر کرد و دید در نهایت چه زمانی این انتظار به پایان خواهد رسید.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.