این هفته هم طرح یک ایرانی لوگوی منتخب گوگل شد

صفحه رسمی گوگل در اینستاگرام به صورت هفتگی طرح هایی که گرافیست ها در سطح جهان برای لوگوی گوگل می سازند را در شبکه های اجتماعی بررسی می کند و یک طرح را به عنوان طرح هفته انتخاب می کند. هفته قبل بود که طرح "سبک اسلیمی" امین نجفی به عنوان طرح هفته گوگل انتخاب شد و این طرح زیبا در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرد.حدود سه ساعت پیش باز هم صفحه رسمی اینستاگرام گوگل با انتشار یک عکس،طرح نئونی(G Neon Light) سعید علی آبادی را به عنوان طرح هفته انتخاب کرد که انتخاب دو طرح ایرانی در دو هفته متوالی نشان از توانایی بالای گرافیست های کشورمان دارد.

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

(12 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • بسیار هم عالی

  0 پاسخ
 • اقا لطفا انقدر چیزی رو بالا نبرید که نیست.ایرانی بودن چه ربطی داره به اینکه طرف حنما در ایران باشه؟ چون نظر شما اینطور هست؟ ثانیا اگر اینطوره پس توانایی طراحان امریکایی و جاهای دیگه در چه سطحیه که لوگو همیشه گوگل بوده؟

  0 پاسخ
 • طرح جالبیه

  0 پاسخ
 • هنر نزد ایرانیان هست و بس اما اگه به خوب هدایت بشه :):):)سربلند باشند انشالله

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.