افزایش بیش از 100 درصدی فروش پاوربانک به لطف پوکمون گو

با وجود اینکه بازی پوکمون گو در ایران ممنوع شده و احتمالا در آینده هم خبری از تغییر سیاست ها درباره این بازی نخواهد بود، اما کاربران زیادی در بسیاری از کشورهای جهان به صورت روزانه و مداوم در حال تجربه این تب جدید هستند و پوکمون گو نیز به رکورد شکنی های خود ادامه می دهد. در روزهای گذشته بخش های اول و دوم از اینفوگرافی های سخت افزار درباره بازی Pokemon Go را مشاهده کردید. یکی از نکاتی که در این اینفوگرافی ها هم به آن اشاره شده بود، افزایش چشمگیر فروش پاوربانک ها و باتری پک ها به دلیل نیاز کاربران به طول عمر بیشتر دستگاه است که رقمی خیره کننده را ثبت کرده.

تلفن های هوشمند از مشکل کم بودن طول عمر باتری رنج می برند و زمانی که پای یک بازی هم به میان بیاید مشکل دو چندان خواهد شد. اما راهکاری هم در این مسیر وجود دارد که باعث سرازیر شدن سود سرشاری به حساب های بانکی تولید کنندگان باتری های قابل حمل شده است. بر اساس گزارش منتشر شده توسط NDP، فروش باتری های قابل حمل از زمان آغاز عرضه بازی پوکمون گو رشدی غیر قابل مهار را تجربه کرده و در حالی که پیش از رونمایی از این بازی، فروش این تجهیزات نسبت به سال گذشته تنها 4 درصد رشد را نشان می داد حالا مشخص شده است که Pokemon Go توانسته به تنهایی و در مدت 2 هفته باعث فروش بیش از 1.2 میلیون پاوربانک و باتری پک شده و افزایش 101 درصدی فروش این تجهیزات را به وجود آورد. در حال حاضر پوکمون گو بر روی بیش از 100 میلیون دستگاه در سراسر جهان نصب شده و ترکیب ویژگی هایی مانند موقعیت یابی، سنسورهای حرکتی و واقعیت افزوده در یک بازی نشان دهنده ایده ای فوق العاده جذاب برای کاربران است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

(0 رای‌ها)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.