با مهر میریم مدرسه! (لطفا همه عزیزان مطالعه نمایند)

کم کم به پاییز زیبا و هنرمند نزدیک می شویم.بسیاری از شما عزیزان همچنان در حال تحصیل هستید و خود را برای خداحافظی از تابستان داغ و نشستن بر سر کلاس های درس آماده کرده اید.این آمادگی تنها زمانی کامل می گردد که تجهیزات لازم برای ادامه تحصیل را در اختیار داشته باشید.

و یا شاید شما هم مانند بنده،سال هاست که تحصیلات عمومی را تمام کرده و تنها کوله باری از خاطره را از آن ایام زیبا به یادگار دارید.اما می دانید که در بین ما عزیزان و هموطنانی حضور دارند که طعم فرارسیدن پاییز برای آنها بسیار تلخ است!نه پای رفتن دارند و نه شرایط ادامه تحصیل.متاسفانه در شرایط کنونی جامعه،ادامه تحصیل تنها راه نجات زندگی آنها و ایجاد یک آینده بهتر است.این عزیزان خواهران،برادران و فرزندان همه ی ما هستند.خوشبختانه در سالهای اخیر،با احداث NGO های خیریه در سراسر کشور،بسیاری از این هموطنان موفق به ادامه تحصیل شده و آینده ای درخشان در انتظار آنها است.

بدون تعارف،همگی ما می دانیم که هیچ پشتوانه ای به جز شانه های یکدیگر نداریم.با توجه به فصل آغاز تحصیل در ایران پهناور،مجموعه مهربانه با همکاری ٧ خیریه فعال در سراسر کشور، برای ادامه تحصیل بیش از ۱۵۰۰ نفر از کودکان بازمانده از تحصیل،کمک مالی جمع‌آوری می‌کند. گلرخ بحری مدیر عامل مهربانه با اعلام این خبر گفت: براساس آمار رسمی اعلام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بیش از ٣٥٠.٠٠٠ کودک بازمانده از تحصیل در کشور وجود دارند که اگر فکری به حال این قشر از هم‌وطنان‌مان نکنیم، در آینده با معضلات جدی مواجه خواهیم شد. وی افزود: سایت خیریه مهربانه که با استفاده از شیوه جمع‌سپاری،به جمع‌آوری کمک‌های آنلاین از کاربران برای پروژه‌های خیریه می‌پردازد،در تلاش است به سهم خود، امکان ادامه تحصیل بخشی از کودکان بازمانده از تحصیل را فراهم کند. مدیرعامل مهربانه ادامه داد: در این راه پروژه‌های گوناگونی با ٧ خیریه از جمله انجمن نیکوکاری امید کمال در استان کرمان، خیریه حضرت عباس (ع) خراسان‌جنوبی، خیریه خادمین کتیج در استان سیستان و بلوچستان، خیریه امیرالمومنین(ع) خوزستان و خیریه‌های یاوران ایتام، بچه‌های سیب سرخ و بنیاد صالح (برین) در استان تهران، تعریف شده است. در این پروژه‌ها برای بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز بازمانده از تحصیل، کوله‌پشتی و لوازم‌التحریر به ارزش حدود ۶۰ میلیون تومان تهیه می‌شود.مردم برای مشارکت در این پروژه‌ها می‌توانند به سایت مهربانه به نشانی www.mehrabane.ir مراجعه کرده و با استفاده از کارت‌های عضو شتاب و رمز اینترنتی، مبلغ مورد نظر خود را به پروژه‌ منتخب‌شان کمک نمایند.

سخن نهایی؛

دوستان و هموطنان گرامی،اگر به دنبال انجام یک کار خیر (هر قدر هم کوچک) هستید،بسیاری از افکار سنتی و عامیانه را کنار گذاشته و هزینه آن را صرف کمک به خواهران،برادران و فرزندان خود نمائید.خداوند بزرگ و پیامبران الهی نیازمند کمک های مادی و نذورات نامشخص نیستند.پاییز را برای 1500 کودک ایرانی شاد و پر خاطره نمائید.پیشاپیش دست بوس اقدامات پر مهر شما بوده و سر تعظیم در برابر دلسوزی های شما عزیزان فرود می آورم.

(11 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • ممنون از این پیشنهاد انسان دوستانه انشاا... همه کمک میکنن و دستان سخت افزاری هم صد در صد مشارکت خواهند کرد :x

  0 پاسخ
 • حمیدرضا

  در پاسخ به: davood

  @davood
  سلام جسارتا درستش "ان شاءالله" هست چون اگه چسبیده بنویسیم معنیش عوض میشه و

  از سایت سخت افزار هم به خاطر معرفی این طرح خوب و مفید تشکر میکنم امیدوارم همه کمک کنند

  0 پاسخ
 • در پاسخ به: حمیدرضا

  ممنون دادا ااز راهنماییت =smile=smile

  1 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.