حضور شرکت گرین در پنجمین کنفرانس و نمایشگاه پتروشیمی

 پنجمین دوره از کنفرانس و نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در تاریخ 9 و 10 بهمن ماه در مرکز همایش دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گرین) با توجه به فعالیت گسترده در سطح بازار داخلی و همچنین ارائه محصولات متناسب با شرایط جوی و کارکرد متفاوت، ارتباط نزدیکی با فعالان صنعت پتروشیمی دارد و در پنجمین کنفرانس و نمایشگاه پتروشیمی به تحکیم روابط گذشته و همچنین معرفی برندها و محصولات خود پرداخت.

حضور فعالان صنعت پتروشیمی در دانشگاه شهید بهشتی فرصت بسیار مناسبی برای شرکت های مرتبط با این حوزه بود و شرکت پردیس صنعت سیاره سبز نیز به معرفی جدیدترین محصولات و خدمات خود پرداخت.

غرفه پردیس صنعت سیاره سبز در نمایشگاه پتروشیمی یکی از جذاب ترین غرفه ها به شمار رفته و بخش هایی مانند دو سیستم گیمینگ قدرتمند مجهز به مادربورد های چیپ ست Z270، مادربورد ها و کارت های گرافیک جدید MSI، کیس و پاور، ماوس و کیبورد، خنک کننده های بادی و مایع، تجهیزات شبکه TOTOLINK، سرور و تجهیزات جانبی Chenbro تعبیه شده بود.

در کنفرانس روز افتتاحیه، کارشناسان شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در حوزه های مختلف به ارائه توضیحات برای حضار پرداختند.

حسام شالیکاریان، کارشناس بازاریابی شرکت سیاره سبز توضیحاتی در خصوص تاریخچه شرکت GREEN، حوزه فعالیت و همچنین خدمات پس از فروش ارائه کردند. در بخش بعدی نیز کمپانی پروفایل برند MSI توسط ایشان بیان شد.

پوریا شعبانی، کارشناس فنی شرکت سیاره سبز به تاثیرات استفاده از فناوری های جدید در حوزه کیس و پاور اشاره کردند.

کیومرث امیری، مدیر پروژه TOTOLINK نیز محصولات و فناوری های این برند کره ای را خدمت حضار معرفی کردند.

(1 رای)
  • هیچ دیدگاهی یافت نشد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.