مل گیبسون کارگردان احتمالی قسمت دوم Suicide Squad  خواهد بود

کمپانی فیلم سازی برادران وارنر در حال مذاکره با مل گیبسون برای کارگردانی دنباله فیلم ابرقهرمانی Suicide Squad هستند. برنده دو جایزه اسکار به خاطر کارگردانی و بازی در فیلم شجاع دل (Braveheart) در سال 1996، و یکی از اصلی ترین منقتدان فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت، خود را برای وارد شدن به دنیای DC و تصاحب جایگاه دیوید آیر، کارگردان قسمت اول Suicide Squad آماده می کند.

گیبسون که شهرت خود را مدیون کارگردانی فیلم هایی همچون شجاع دل، مصائب مسیج و آپوکالیپتو است، در سال 2006 پس از آنکه در سخنرانی شدید الحن و جنجالی ضد یهودی خود، بدلیل رانندگی در حالت مستی در کالیفرنیا دستگیر شد، کارنامه کاری خود را لکه دار کرد. اما سال 2016 با کارگردانی در فیلم Hacksaw Ridge که با استقبال خوبی از طرف منتقدین روبه رو شد به جمع مدعیان پیوست و توانست نامزد جوایز متعددی از جمله بهترین کارگردان در مراسم اسکار شود.

جوخه انتحار سال گذشته با حضور ستارگانی مانند ویل اسمیت، مارگوت رابی، جرد لتو، آدام بیچ، جای کورتنی و جوئل کینامن به روی پرده ها رفت و به دنبال آن پروؤه ساخت فیلم Gotham City Sirens با محوریت نقش هارلی کوئین (مارگوت رابی) کلید خورد. با وجود فروش 325 میلیونی Suicide Squad در آمریکا و 745 میلیون دلاری در سراسر جهان، این فیلم با انتقادات گسترده ای از سوی منتقدین روبرو شد. میتوان گفت که این بازخورد منفی از سوی منتقدان برادران وارنر را بر آن داشت تا تغییراتی اساسی را در ساخت دنباله این فیلم اعمال کنند.

 

(1 رای)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند