تماشا کنید: اولین تریلر منتشر شده از فیلم Justice League

سال گذشته طرفداران فیلم های ابرقهرمانی با انبوهی از عنوان های هیجان انگیز این ژانر روبرو شدند. در دنیای DC شاهد اکران "بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت" و در دنیای مارول "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" بودیم که در هر یک از آنها بسیاری از شخصیت های محبوب دنیای کامیک حضور داشتند. طرفداران این داستان ها نیز به خوبی از هر دو فیلم استقبال کردند و مجموع درآمدهای آنها در گیشه به رقم خیره کننده 2 میلیارد دلار رسید. اما در این بین بسیاری از منتقدین عقیده داشتند فیلم مارول (با حضور کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، اسپایدرمن و ...) نسبت به عنوان DC فیلمی هیجان انگیزتر بوده است که در کنار حفظ المان های اساسی داستان های ابر قهرمانی، با هدف سرگرم کردن تماشاچیان ساخته شده است و در مقابل، ابرقهرمانان DC فضایی تاریک و حزن انگیز را ایجاد کرده اند که شاید چندان مناسب علاقمندان فیلم های ابرقهرمانی نباشد. به همین دلیل DC امسال با دست پر بازگشته و قصد دارد با Justice League (لیگ عدالت) رکورد فروش عنوان های ابرقهرمانی را بشکند.

امروز اولین تریلر از این فیلم با حضور بتمن، آکوامن، فلش، سایبورگ و واندروومن منتشر شد و علاقمندان به ابرقهرمانان دنیای DC را به شدت هیجان زده کرد. در ادامه می توانید این تریلر رسمی را مشاهده کنید:

(2 رای‌ها)

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • خیلیا میگن این فیلما هدف سیاسی دارن و برای تغییر ذهن بیننده هستن.. بعضیا حتی میگن سری فیلمای جدید DC چون توسط تیم خاصی ساخته شدن دارای نمادهای فیریمیسونری هستن:-))=))خب باشن =))
  اتفاقا سازنده میخواد همین فکر رو بکنید:smiley3بیخیال بابا بشین فیلمتو ببین حالشو ببر :Dچند ساعت بعد یادت میره اصلا چی دیدی:emoji0:emoji5
  خب فیم اختراع شد تا مردم سرگرم بشن و مردم هم فیلم میبینن تا لذت ببرن. هرکسی از چیزای مختفی لذت میبره...
  خودم اینجور فیلم هارو خیلی دوست دارم و برامم فرقی نمیکنه هدفشون چیه فقط دلم میخواد ببینمو سرگرم بشم:emoji5

  0 پاسخ
 • توی این فیلم شخصیت aquaman با اون نیزه سه شاخه ای که توی دستشه آدم رو یاد شخصیت و کاراکتره Poseidon توی بازی God Of War 3 میندازه;)یه نگاه به باکس آفیس ها و لیست پر فروشترین فیلمای تاریخ سینما بندازید میبینید همه فیلما شدن ابر قهرمانی:lالبته خودمم نگاه میکنم

  0 پاسخ

دیدگاه خود را اضافه کنید.

ارسال دیدگاه به عنوان مهمان

0
دیدگاه شما پس از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.